Ofis Şıklığını Yakalayın

Ofis şıklığını yakalamak sanıldığı kadar zor ve rahatsız edici bir yol değil. Son derece rahat giyinerek ofiste şık olabilirsiniz.
ofis şıklığı ceket 2019
ofis şıklığı ceket 2019

Ofisin Favorisi Ceketler ile Ofis Şıklığını Yakalayın

Şık olmayı arzuladığımız anlarda çok fazla uğraşa gerek olmadığını ceketlerle anlayabiliriz. Üzerimize alacağımız ceketle kolay bir şıklık sağlayabiliriz. Ofis stilinin olmazsa olmaz parçalarındandır ceketler. Toplantılarda kurtarıcıdır. Klasik ve resmi görünümün dışında zaman ayrılıp kombin yapıldığı algısı oluşmaktadır. Çalışan kadınların dolabında mutlaka birkaç çeşit ceket bulunmalıdır.

ofis stil etek
ofis stil etek

Pantolonlar

Dar paça pantolonlar, geniş paçalı yüksek bel pantolonlar iş yerinde şıklık ortaya koymak için sizi tamamlayabilir. Bu sezon, kadın pantolonlarında renkler ön planda. Birçok renk pantolonlarla dolaplarımızda  girdi. Yüksek bel geniş paçalı pantolonlar ofis şıklığınız için en beğendiğiniz parçalardan biri olmakta aday.

tulum ofis stili
tulum ofis stili

Tulum Farkı

Son sezonlarda çok sık  tercih edilen tulumlar kendine güvenen kadınların tarzını yansıtmaktadır. Ofiste tulum tercih ederek stil görünebilirsiniz. Tek parça olduklarından kombin kolaylığı sağlayan tulum modellerini, aksesuarlarla kombinleyerek cool görünebilirsiniz.

etek ofis stili
etek ofis stili

Elbise & Etek

Elbise giymeyi her bayan sevmekte ve kullanmaktadır. Dolabımızın en favori parçalarından olan elbiseleri ofise uyarlamasak olmazdı. Stilinize göre farklı modellerde mini,midi elbiseleri kullanarak şıklıkta zirve yapabilirsiniz. Çalışan kadının gardırobunda birkaç modellerde etek bulunması şarttır. Etekler ceketlerle kombin edildiğinde resmi ve şık bir görüntü oluşturur. Siyah kalem etek kurtarıcı parçalardandır. Şık bluzlarla uyarlandığında kullanım kolaylığı sağlayarak stil görünmenize yardımcı olacaktır.

bluz kombin ofis
bluz kombin ofis

Bluz & Gömlek Şıklığı

Çalışma hayatında olan kadınlar için gömlek ve bluz kurtarıcı parçalardır. Düz siyah bir pantolonu şık bir bluzla veya gömlekle tercih edebilirsiniz. En sıradan parçalar bu şekilde farklı boyut kazanabilir. Bluz ve gömlekler ofis stilinin en çok tercih edilen ürünleridir. Gömlek ve bluz seçimlerinizde renk kullanmaktan kaçınmamalısınız. Beyaz birkaç adet gömlek ise dolabımızda mutlaka olmalı.

“Ofis Şıklığını Yakalayın” üzerine bir yorum

Yorum yapın