MOON Botlara Merhaba Deyin

Moon botlara sın zamanlarda ilgi son derece fazla. Gelin birlikte moon botları tanıyalım.

Modayı takip ederken ayak sağlığımızı da ihmal etmemiz gerekir. Çünkü kış aylarında ayak problemleri botlardan dolayı artmaktadır. Tüm gün kalın çorapların içinde dolaşan ayaklarımız oksijenle temas etmediğinden  ödem ve başka problemlerle sık karşılaşmaktayız. Moon botlar bu problemlerinizi fazlasıyla azaltacak.  Bu kar botları tırnak batması, nasır gibi sorunları da azaltmaktadır.  Hem sağlıklı hem şık bu botları kullanmaya bayılacaksınız.

Kışın ayaklarımız fazlasıyla yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyar. Kurur ve nefes almadığından bakteriler arttıkça artar. Böyle durumları istemiyorsak kaliteye önem vermeliyiz.

moon botlar 2019 trend
moon botlar 2019 trend

NOSTALJİ HAVASI: KAR BOTU MOON BOTLARA MERHABA

Kalite deyince en önemli firmalardan biri olan Giancarlo Zanatta gelmektedir. Konsept astronotlardan esinlenildiği için bu isim verilmiş. Sportif yapısı ve farklı görüntüsüyle trend dünyasında yenilik yaratırken dikkat çekici görüntüsüyle herkesin akıllarında yer ediyor. Ayağı serin tutmasıyla ve estetik yapısıyla tercih edenlerin asla vazgeçemediği Moon boot kadın artık isim yapmış durumda. Çin malı fiyatı uygun olan ayakkabıların yanında bu kar botlarını bir giyen asla vazgeçemiyor. Nostaljik yapısıyla da 70’li yılları anımsatan tarzı, sonbahar kış koleksiyonunun öne çıkan parçalarından oluyor.

moon bot nostalji
moon bot nostalji

İÇİ KÜRKLÜ YAPISIYLA KIŞIN AYAKLARINIZI SICAK TUTAR

Kar yağışlı mevsimlerde ayağımız üşüdüğünde ısıtması çok zor olmaktadır. Yanlış tercih edilen botlar ve kaygan taban sorunları gibi problemler bizi kışın soğukluğundan koruyamayabilir. Sert geçen kış şartlarının etkisini azaltacak sıcacık moon botları sizler de seveceksiniz. Özellikle sert kış geçiren ülkemizin tüm bölgelerinde hiç çekinmeden tercih edebileceğiniz Moon boot modelleri uzun boyu sayesinde bileklerinizden soğuk almanızı engelliyor. Üstelik dağ, bayır gezen biriyseniz ya da gezmek istiyorsanız  tercihinizi bu kar botundan yana kullanmalısınız kesinlikle…

moon bot kombin
moon bot kombin

Moon boot giyenler asla bu botlardan vazgeçemiyorlar. Görsel anlamda da size şık ve sevimli bir görünüm katacak.

Moda dünyasında adını altın harflerle kazıyan Moon boot kadın hepimize farklı bir bakış açısı getirdi, hadi kabul edelim.Sağlık anlamında da size yarar sağlayan bu ürün gençlerin vazgeçilmezi haline gelecek.

Kabarık görüntüsü, şık duruşu, kalıbı ve kürkleriyle göz kamaştırıyor. Popüler olması boşuna değil herhalde… Geçtiğimiz yıllarda ünlenen Ugg botları bir kenara bırakan herkes Moon boota kadın modeline yöneldi. Ki bu doğru bir yöneliş oldu.

moon bot kombin 2
moon bot kombin 2

Vız gelir soğuk hava…

Kadınlar bot seçimlerinde yanlış kararlar verebilmektedir. Bunu nasıl çözebiliriz sorusunu önerilerimizle cevaplandıracağız.

  • Tabanı kalın botları tercih etmelisiniz.
  • Her iki ayağınıza da denerken giymelisiniz.
  • Bağcıklarını çözüp ayağınıza göre ayarladıktan sonra denemelisiniz.
  • Kar botunuzu ve diğer ayakkabılarınızı tpuklara basarak çıkartmayın aksi takdirde ayakkabının yıpranmanmasına sebep olursunuz.
  • Kullanıcı hatasından kaynaklanan birçok sorunla firmalar tahmin ettiğiniz üzere tabi ki karşılaşıyor. Bunlardan biri de yukarıda bahsettiğimiz ıslak ayakkabıları kalorifer kenarlarında kurutmaya çalışmak… Bu durum ayakkabınızınız astarını bozabilir.
  • Çamaşır makinasında her ayakkabı yıkanmaz. Bunu asla yapmamalısınız. Deforme olmasının dışında renginde de açılma ve solmalar olacaktır.

 

Yorum yapın