Kadınlar İçin Yaz Kombin Önerileri

Kadınlar günlük yaşamlarında ya da iş hayatlarında her an şık ve bakımlı olmak isterler. Kadınlar için şıklık aslında bir kaç parça kıyafetin bir araya getirilmesiyle mümkün olabilmektedir. Yılın trend parçaları ile yapılan bir kombin her zaman kadınların göz alıcı olmasını sağlayabilir.

 2019 yaz modasına bakıldığında yazlık elbiseler her sene olduğu gibi dikkat çekmektedir. Özellikle bu yıl kırmızı, sarı ve turuncu tonları elbiselerdeki hakimiyetini sürdürmektedir. Elbise tarzı olarak ise bu yıl puantiyeli ve küçük çiçekli elbise modelleri daha çok ön plandadır. Rahatlığı önemseyen bu elbiseler günlük hayat içerisinde olabildiği gibi iş hayatında da farklı kombin fırsatları ile değerlendirilebilir.

 ELBİSELER İÇİN DOĞRU AYAKKABI TERCİHİ

hangi renk ayakkabi hangi kiyafet ile kombinlenir f1 mini mini mini

Yazlık elbiseler pek çok farklı ayakkabı ile kombin yapılabilir. Hatta tercih edilen ayakkabılar elbisenin formunu da doğrudan değiştirecektir. 2019 elbise moda trendine bakıldığında modanın en trend parçaları genellikle diz altında biten elbiselerdir. Bu elbiselerin altına tercih edeceğiniz ayakkabılar tarz ve şıklık açısından da kendinizi göstermenizi sağlayacaktır.

Elbise modelleri çok spor olmadığı sürece yaz moda trendi için bir sandalet ile kombin yapabilirsiniz. Yazlık elbiseler genellikle sandaletlerle tercih edilerek, yaz formunun tarzı korunmaya çalışılır. Ayrıca bu tür elbiseleri topuklu ayakkabılarla da kombin yapmanız mümkündür. Böylece iş hayatında da yazlık elbiseleri uygun tarzda kullanmış olursunuz. Günlük hayat içerisinde ise spor ayakkabısı ya da terliklerle kombin yapabilirsiniz.

2019 yaz modasına bakıldığında kıyafet ve elbise konusunda seçenekler oldukça fazladır. Bu seçenekler sayesinde günlük kullanımı rahat olan elbiseleri uygun formlara sokabilirsiniz.

 ELBİSE SEÇİMİNDE RENK UNSURU

2017 2018 pembe kıyafet kombinleri 1

Yaz modasına bakıldığında elbiseler her yıl olduğu gibi bu yıl da modanın rüzgarına takılmıştır. Bu yıl renk detayları ile gözleri üzerinde toplayan elbise modellerinde trend renkler daha fazla kullanılmıştır. 2019 yılının trend renk skalası; kırmızı, yeşil, sarı, turuncu ve yaz aylarının vazgeçilmez rengi beyazdır. Kadınlar arasında kırmızı renk ise her yıl hit olmayı başarmıştır. Bu yıl da kırmızı kumaş üzerine beyaz çiçeklerle süslü elbise modelleri trend parçalar olarak vitrindeki yerini almıştır.

Elbise tercihinde elbette renk seçimi kombin açısından önemlidir. Özellikle elbisenin formu, kullanım amacı ve nerede kullanacağı konusunda renk detayına dikkat etmek gerekir. Rahatlıktan yana bir tercih yapacaksanız günlük hayat içerisinde sevdiğiniz renkleri ön plana çıkartabilirsiniz. Ama iş hayatında çok fazla renge yer verilmediği için daha sade modelleri, desenleri ve renkleri tercih etmeniz önerilir.

“Kadınlar İçin Yaz Kombin Önerileri” üzerine bir yorum

Yorum yapın