Moda

Sneaker Nasıl Kombinlenir

Sneaker ayakkabıların günümüzün en gözde, en trend spor ayakkabıları konumunda olduğu su götürmez bir gerçek. Ayrıca spor ayakkabıya bambaşka bir soluk getiren sneaker her türlü ile de kombinlenebilmekte.

OFİS KOMBİNİNİZİ SNEAKER İLE YAPIN 

Topuklu ayakkabılara olan ilgi her geçen gün artsa da son zamanların en sevilenlerinden sneakerler yüksek ökçeleriyle stil sahibi kadınların dolabında yer aldı. Önceki zamanlarda günlük hayatta sıklıkla kullanılan sneakerler tasarımcıları tarafından farklı kombinlerle de farklı stillerde kullanıldı ve sahiplenildi. Spor markaları sneakerler adına öncülük  etmişlerse de diğer markalar da pek de önünde bulundurmadıkları sneakerleri ön plana çıkardılar. Ofis stilinde dahi gördüğümüz bu ayakkabıları hızla keşfetmiş ve kullanmış olduk. Sade ve tekdüze kıyafetlerin altına giyilen sneakerler cool bir hava katıyor ve modern bir rahatlığa geçişi uyumlu bir şekilde sağlıyor.

s1-Sehirde-Rahat-Tavir-Sneaker

 

BU SEZON MUTLAKA BİR TANE BEYAZ SNEAKER ALIN

Sneakerler desenlerin ve renklerin çeşitli bir şekilde var olduğu parçalar olsa da bu sezonun en beğenilen ve tendi olan ayakkabısı beyaz sneakerlerdir. Günlük hayatta tercih edilmeyecek dediğimiz ugly sneakerler şu zamanda yükselişini yaşamaktadır. Tabiki yeri sarsılmayan yükselişin sahibi beyaz sneakerler olacak gibi gözükmektedir. Artık sneaker sokak stilinin dışına çıkıp gösterişli hayatlara gecelere,davetlere,ofislere taşınıyor.

s2-Sehirde-Rahat-Tavir-Sneaker

 

SNEAKER’LARINIZI ÇORAPSIZ KULLANMAYIN

Sneaker’ınızı asla çorapsız kullanmamalısınız. Renkli çoraplar sneakerlerle uyumlu ve iyi bir ikili gibi gözükse de çorabınızın görünmesini istemiyorsanız babet çorabı kullanabilirsiniz. Hijyen konusunda önlem almak istediğinizde ayakkabınızın içine bebek pudrası dökebilirsiniz. Nemden uzak tutacağı için koku oluşumu da engellenmiş olacaktır.

s3-Sehirde-Rahat-Tavir-Sneaker

 

SNEAKER’LARINIZI TEMİZ TUTUN

Günlük bakıma özen göstermeli ve temiz durmalarını sağlamalısınız. Bu konu beyaz sneakerler için gibi gözükse de sneakerler pislendiğinde uzun zaman üzerinde beklediğinde zorlukla çıkarabilirsiniz.

s4-Sehirde-Rahat-Tavir-Sneaker

 

Emin olmadığınız kimyasalları sneakerler üzerinde denememelisiniz. Ayakkabınızın yüzeyine zarar vererek hem doku hem rengin aşınmasını değişmesine sebep olabilirsiniz. Sneakerler için üretilen daha çok jel yapıdaki ürünleri kullanmanızda fayda var.

s5A

 

Spor ayakkabılar genelde normal numaranızdan bir beden veya yarım beden büyük olmalıdır ki ileriki zamanlarda size rahatsızlık vermesin. Parmak ucunuza dayanan ayakkabı size rahat gelse de başlangıçta böyle olabilir. Çorapla giyilmesini de düşündüğünüzde büyüğünü almak size rahatlık sağlayacaktır.6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu