Sneaker Nasıl Kombinlenir

Sneaker ayakkabıların günümüzün en gözde, en trend spor ayakkabıları konumunda olduğu su götürmez bir gerçek. Ayrıca spor ayakkabıya bambaşka bir soluk getiren sneaker her türlü kıyafet ile de kombinlenebilmekte.

OFİS KOMBİNİNİZİ SNEAKER İLE YAPIN 

Topuklu ayakkabılara olan ilgi her geçen gün artsa da son zamanların en sevilenlerinden sneakerler yüksek ökçeleriyle stil sahibi kadınların dolabında yer aldı. Önceki zamanlarda günlük hayatta sıklıkla kullanılan sneakerler moda tasarımcıları tarafından farklı kombinlerle de farklı stillerde kullanıldı ve sahiplenildi. Spor giyim markaları sneakerler adına öncülük  etmişlerse de diğer markalar da pek de göz önünde bulundurmadıkları sneakerleri ön plana çıkardılar. Ofis stilinde dahi gördüğümüz bu ayakkabıları hızla keşfetmiş ve kullanmış olduk. Sade ve tekdüze kıyafetlerin altına giyilen sneakerler cool bir hava katıyor ve modern bir rahatlığa geçişi uyumlu bir şekilde sağlıyor.

 

BU SEZON MUTLAKA BİR TANE BEYAZ SNEAKER ALIN

Sneakerler desenlerin ve renklerin çeşitli bir şekilde var olduğu parçalar olsa da bu sezonun en beğenilen ve tendi olan ayakkabısı beyaz sneakerlerdir. Günlük hayatta tercih edilmeyecek dediğimiz ugly sneakerler şu zamanda yükselişini yaşamaktadır. Tabiki yeri sarsılmayan yükselişin sahibi beyaz sneakerler olacak gibi gözükmektedir. Artık sneaker sokak stilinin dışına çıkıp gösterişli hayatlara gecelere,davetlere,ofislere taşınıyor.

 

SNEAKER’LARINIZI ÇORAPSIZ KULLANMAYIN

Sneaker’ınızı asla çorapsız kullanmamalısınız. Renkli çoraplar sneakerlerle uyumlu ve iyi bir ikili gibi gözükse de çorabınızın görünmesini istemiyorsanız babet çorabı kullanabilirsiniz. Hijyen konusunda önlem almak istediğinizde ayakkabınızın içine bebek pudrası dökebilirsiniz. Nemden uzak tutacağı için koku oluşumu da engellenmiş olacaktır.

 

SNEAKER’LARINIZI TEMİZ TUTUN

Günlük bakıma özen göstermeli ve temiz durmalarını sağlamalısınız. Bu konu beyaz sneakerler için gibi gözükse de sneakerler pislendiğinde uzun zaman üzerinde beklediğinde zorlukla çıkarabilirsiniz.

 

Emin olmadığınız kimyasalları sneakerler üzerinde denememelisiniz. Ayakkabınızın yüzeyine zarar vererek hem doku hem rengin aşınmasını değişmesine sebep olabilirsiniz. Sneakerler için üretilen daha çok jel yapıdaki ürünleri kullanmanızda fayda var.

 

Spor ayakkabılar genelde normal ayakkabı numaranızdan bir beden veya yarım beden büyük olmalıdır ki ileriki zamanlarda size rahatsızlık vermesin. Parmak ucunuza dayanan ayakkabı size rahat gelse de başlangıçta böyle olabilir. Çorapla giyilmesini de düşündüğünüzde büyüğünü almak size rahatlık sağlayacaktır.

Yorum yapın