Başak Burcunun Vazgeçilmezi Pijamalar

Pijamalar başak burçları için son derece vazgeçilmez kıyafetlerdir. Gelin onlar için ne kadar önemli olduğuna bakalım.

Eylül ayındayken, Başak burcu zamanına gelmiş bulunuyoruz. Yılın bu aylarını sevdiğinizi biliyoruz. Size beğeneceğiniz ilham alacağınız önerilerde bulunacağız. Kaliteli yaşamayı kendine kural edinmiş başak burcu kadınların vazgeçilmezlerinden bir tanesi de pijama takımları olsa gerek. Bazı kişiler tişört ve herhangi bir şort,tayt,pijama ile uyuyabilmekte fakat başaklar için bu hiç doğru olmayıp farklı modellerde pijama takımlarına ilgi duymaktadırlar. Kuralları ve düzenlerine sıkıca bağlı olan bu kadınlar uyku düzenine de dikkat etmektedirler. Biz de sizler için pijama takımlarının eğlenceli dünyasına adım atmak istedik.

Pembe + Leopar Pijamalar

Ne pembeye ne de leopara hayır diyemeyeceğini biliyoruz. İkisini de pijamada kullanma fikri seni de cezbedecek. Bu takımları yaz kış kullanmak mümkün. Eğlenceli bir pijama partisinde arkadaşlarınla vakit geçirmek için bu takımlar birebirdir. Tam anlamıyla bu tarz bir pijamayla şıklığınla ortalığı yıkacaksın. Pijama üstünü bir kotla bile kullanabilirsin. Gömleğin uçlarını kıvırarak kullanıp kendine bir hava katabilirsin.

Ev Keyfi

Hafta sonunu iple çektiğini biliyoruz. Film izlemek,kitap okuma vs.. aktivitelerini rahatlıkla yapmak pijamalarla daha rahat olacaktır. Keyifli ve  eğlenceli pijamalar kullanarak tatiline neşe katman ve rahat bir haftasonu geçirmen için bu pijamalar biçilmiş kaftan.

Huzur Dolu Desenler

Başak burcu kadını için renklerin önemi ve bize verdiği mesaj enerjiler oldukça önemli olmaktadır. Huzur veren desenler de seni hem yormayacak hem de hoş bir şıklık katacaktır. Renk olarak açık mavi ve sarılar sana çok uygun olacak. Desen olarak ise floral desenler seni hem doğal hem de dingin gösterecektir.

Animal Print  Pijamalar

Başak kadını eğer kendini biraz daha çekici ve güzel hissetmek isterse animal print desenlerine yönelebilir. Unutulmaması gerekli olan bir şey vardır ki çekici olmanın anahtarı kırmızı giyinmekten geçmez. İddialı görünmek bu desenlerle de mümkündür. Bu desenleri farklı renkleriyle çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Gecelik Rahatlığı

Rahatlıktan çok bahsettik fakat en rahatından bahsetmedik. Elbette gecelikler o kadar rahattır ki üzerinizde yokmuşcasına sizi tüy gibi hafif kılar. Geceliği dört mevsim giymen mümkündür. Sıcacık yorganın içinde bu rahat gecelikleri kim giymek istemez ki? Genellikle geceliklerde mavi tonlar ön planda ve senin de bu tonlara yönelmen hoş olacaktır. Daha neşeli desenler ise senin enerjini yükseltecektir.

 

Yorum yapın