En Trend Modalar

Trend modalar konusunda bu yıl neler oldu sizler için derledik.

2018 yılının sonlarına doğru ortaya çıkan 2019 yılında ise podyumlardan inmeyecek trendler az çok şekillendi. Peki 2019 ilkbahar sezonunda herkesin takip etmesi gereken trendler neler olacak? İşte 2019 yılının stil önerileri!

en trend modalar

 

2019 Yılı Bahar Sezonunun Podyumlardan Düşmeyecek Trendleri

Kış henüz gelmiş sayılmaz. Ama moda dünyası karlar erimeden hemen önce bize neler giyebileceğimizi söylüyor. Eylül ayının başından bu yana, New York, Londra, Milano ve Paris’teki ünlü tasarımcılar ilkbahar / yaz 2019 koleksiyonlarını sergilemeye başladılar. Şimdiden önümüzdeki yılın popüler eğilimleri şekillenmeye başladı. Kabarık kollu üst giyimler, kargocu pantolonlar geri dönüyor. Hatta biraz da Kardashian-esque bisikletçi şortlarını görüyoruz. İşte 2019 yılının en önemli bahar trendleri!

 

Hadi başlayalım…

Yamalı Kotlar

Giysi dolabınıza farklı ve dikkat çekici bir kot pantolon eklemek istiyorsanız yamalı pantolonlara mutlaka şans vermelisiniz! Denim kumaşın farklı renklerinden oluşan yamaları tercih edebileceğiniz gibi renkli, desenli yamalarla da ilgi çekici görünümler arasında. Giymekten sıkıldığınız pantolonlara yama yaparak siz de hem eski pantolonlarınızı değerlendirebilir hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

Canlı Beyazlar Trend Modalar

İlkbaharın başlangıcını taze ve canlı beyazlar kadar başka bir renk yansıtamazdı! İlkbahar 2019 sezonu için Giambattista Valli ve Stella McCartney dahil olmak üzere birçok tasarımcı tasarımlarında bu konsepti işledi. Beyaz giymeyi seviyorsanız yanınızda mutlaka leke çıkartıcı bir şeyler bulundurmalısınız

 

Bisiklet Şortları Trend Modalar

Sezonun öne çıkan atletizm akımının yeni temsilcisi bisiklet şortları. İlk anda 80’ların nostaljik aerobik sınıflarını akıllara getirse de moda piyonları fitness kıyafetini seksapalitesi yüksek bir şekilde yorumladı. Nina Ricci ve Off-White şovlarında formal bir siluete bürünen, Fenty Puma defilesinde özünden şaşmayan ve Y Project’te ise denimin cool tonlarıyla buluşan bisikletçi şortları, bu sezon modada rüştünü ispatladı.

Kargo Pantolonları Geri Dönüyor

2018’de oldukça popüler olan Boyfriend pantolonlar yerini 2019’deki en yeni trenlerden biri olan kargo pantolonlara bırakıyor. Bu tarz pantolonlar rahat oluşlarının yanı sıra değişik oluşuyla da bütün gözleri üzerine topluyor. Yanlarında büyük abartılı cepleri olan bu pantolonları kışın postallar ile yazın ise spor terlik – sandalet veya spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Daha fazla bilgi için moda kategorimizi incelemenizi öneriyoruz.

Yorum yapın