Hırkaları Kombinlemek İşte Bu Kadar Kolay!

Hırkaları kombinlemek konusunda zorlanıyor musunuz? Buyrun yazımıza.

Ünlü moda tasarımcılarının  ve Elsa Hosk, Bella Hadid, Kendall Jenner ve Alexa Chung gibi kitlelere yön veren ünlü isimlerin hırkaları farklı şekillerde kombinlemesi ile hırkalar tekrardan popüler olmaya başladı. 2000 li yıllarda büyüklerimizin bir parçası olsa da şuan sokak modasına yön veren, kombinlerimize farklılık katan ve stilimizi tamamlayan parçalar haline geldi. Kombinlenmesi ve kullanımının rahat olması onu sevilir kılmaktadır. Triko hırkalarla midi boy eteklerin uyumu gerçekten muhteşem. Şık olmamız gerektiğinde hırkaları kalem eteklerle kombinlediğinizde mükemmel bir uyum yakalıyorsunuz.

hırka kombin 1
hırka kombin 1

Son zamanlarda günlük stilimizin bir parçası olan hırkalar mevsim geçişlerinde de yanımızdan ayırmadığımız bir detay. Havaların sürekli değiştiği anlarda sizi hemen ısıtması ve taşınmasının kolay olmasıyla favori kıyafetlerden bir tanesidir. Sizin stilinizi ortaya koyacağınız ayrıca konforlu hissedebileceğiniz şık hırkalara göz atmalısınız. Biz de sizler için hırkaları nasıl kombinleyeceğiniz husunda öneriler sunacağız.

jean tişört hırka kombin
jean tişört hırka kombin

Jean ve Tişörtle Hırkaları Kombinlemek

En kolay yolu jean ve tişörtle kombinlemek olsa gerek. Bu kombini her zaman uyum içinde kullanmak mümkündür. Bu iki parçaya salaş hırkalar çok fazla uyum gösteriyor. Oversize hırkaları da taytla giymek sizi çok hoş gösterecek. Hırkalara klasik stilinin dışında farklı yorumlar getirenler de bulunmaktadır. Örneğin midi boy etekle triko hırkalar bir araya getirilebilir. Hırkaları bluz olarak pantolon ve eteklerinizin içine sokarak da kombinleyip farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha ince göstermek istiyorsan da yüksek bel pantolonlar sana çok yakışacak . Dolabına farklı tarzlar eklemek istersen örgülü hırkalar da bu sezon oldukça moda ve kesinlikle alınmalı.

örgü hırka
örgü hırka

Midi boy bir etek ile örgü hırkayı kombinlerken bel kısmına kemeri bağlarsan havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem de belinin inceliği daha ön planda olacaktır. Sokak stilinde kullanılıyor gibi görünmesine rağmen hırkalar gece şıklığında da kullanılabilir. Crop bir üste uzunca bir hırka harika uyum sağlayacaktır. Kendine ait stillerinde de yorumlar katabilirsin. Hatta gece kıyafetinin üstüne hırka giyebilirsin. Omzunu açık bırakman kıyafetlerinle uyum sağlayabilir ve seni daha çekici gösterir. Düğmelerin farklı olması veya ilikleme şekli bile sizi sıradışı gösterebilir.

etek hırka kombin
etek hırka kombin

“Hırkaları Kombinlemek İşte Bu Kadar Kolay!” üzerine bir yorum

Yorum yapın