İkonik desen: Leopar

Kişiden kişiye beğenilere göre değişen leopar deseni sezonların hep trendi olacak. Moda leopardan asla vazgeçmediği gibi bazı sezonlar belirgin olarak ortaya çıkarken bazı dönemler ise sessiz kalmaktadır. Her yıl farklı tarz ve stillerde karşımıza çıkmaktadır. Gündemde olan leopar deseni bu sezon oldukça popüler oldu ve birçok farklı parçalarda görmekteyiz. Podyumlardan dolaplarımıza, sokaklara taşınan leopar elbiselerde,pantolonlarda hemen her yerde ortaya çıkmaktadır. Sadece kıyafetlerde değil aksesuarlarda,çanta ve ayakkabılarda da leoparın etkisini görmekteyiz.  Leopar desenini kullanırken püf noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde demode bir görünüm olmasını istemezsiniz. Leoparı sade parçalarla kombinlemen gerekmektedir. Son zamanlarda trend haline gelen farklı parçalarlarla kombin yapma fikrini de kullanabilirsin. En önemlisiyse doğru desenleri tercih etmeniz olacaktır. Sokak stilinde leoparın nasıl kullanıldığını yazımızda paylaştık keyifli okumalar dileriz.

"<yoastmark

Bu Sezon Leopar Nasıl Kullanılıyor?

-Bu ve gelecek sezonda moda tasarımlarında karmaşıklığı sıklıkla göreceğiz. Farklı desenlerin birlikte kullanılması daha ön planda olacak. Leoparın en iyi kombinlendiği desenler çizgiler ve ekose desenidir.

-Leoparı giyiminde kullanmak istemiyorsanız da gözüne bir türlü hitap edemediyse de aksesuarlarda kullanabilirsin. Küçük leoparlı bir çanta, botlarda veya stilettolarda vs… kullanabilirsin.

"<yoastmark

Sokak stilinde leoparın en çok kalem eteklerde kullanıldığını görmekteyiz. Beyaz bir gömlekle iyi bir ikili haline gelmektedir. Oldukça da cool bir görünüm sunmaktadır.Bu uyumlu kombini bilekte biten kısa botlarla ve sıcak mevsimlerde sandaletlerle tercih edebilirsin.

"<yoastmark

-Leopar deyince akla hemen siyah ve sarı renklerin gelmesinin dışında modada bu renklerin dışına çıkılıp farklı renkler de kullanılıyor. Örneğin kırmızı ve yeşil renk birleştirildiğinde çok cool bir desen ortaya çıkıyor. Klasik leopar  deseninin dışına çıkmak da mümkün gözüküyor.

-Bazı kişilere fazla gelse de baştan aşağı leopara benzer bir görünüm de oldukça popüler bir tarz. Sezonun trendleri arasında yer alsa da bu stili daha çok cesur olan kadınların kullanacağı aşikar. Bazen de modada aykırı davranılması gerekebilir.

zebra ve leopar

Zebra ve leopar deseninin iyi bir ikili olduğunu biliyor musunuz? Hoşa gitmeyecek gibi dursa da iki desen de nötr olduğu taktirde şık olunabilir.

Yorum yapın