Zayıf Gösteren Kıyafetler Nelerdir?

Günümüzde kadınların zayıf gözükmek için spor salonlarına yazılmaları evlerinde kendileri spor yapmaları ve sabah yürüyüşlerine çıkmaları oldukça yaygın hala gelmiş durumda. Peki siz bütün bunları yapmanıza rağmen istediğiniz kadar fit bir görüntüye sahip olmadığını düşünen kadınlardan mısınız? Sadece giyim tarzınızdaki ufak değişiklikler ile istediğiniz görüntüye kavuşmanız mümkün. Peki nedir sizi daha zayıf gösterecek olan giyim hileleri? Gelin yazımızda beraber inceleyelim.

Zayıf Gösteren Giyim Hileleri

 

Öncelikle kesinlikle giyim tarzınızda mümkün olduğu kadar koyu renkler tercih etmelisiniz. Hatta siyah tercihi sizi kesinlikle daha zayıf gösterecektir.

siyah kiyafet kombini nasil yapilir

İkinci olarak ise yeniden moda olan yüksek bel pantolonları giymeniz daha zayıf aynı zamanda daha uzun görünmeniz için size bir avantaj sağlayacaktır.

Giyim hileleri
Eğer koyu renk tercihi size cazip gelmiyor ise yapmanız gereken ayakkabılarınız dahil giydiğiniz her şeyin baştan ayağa aynı renk olmasıdır. Bu yöntem de size kesinlikle zayıf gözükmek için avantaj sağlayacaktır. Bu yöntemin ismi monokromatik giyimdir.

image003 1
Seçeceğiniz kıyafetler eğer çizgili ise enine değil dikine çizgili olmasına dikkat edin. Enine çizgiler sizi çok kilolu gösterecektir. Dikine çizgiler ise tahmin ettiğiniz gibi daha zayıf gösterecektir.

dik cizgi uzun elbise siyah 09ba 1
Kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise nude ton ayakkabılar yani ten rengi ayakkabılar kullanmaktır. Bu yöntem de sizi oldukça zarif ve uzun gösterecek dolayısıyla daha zayıf görüneceksiniz.

0c281a0241f04bdb210e674f57fbdbeb lace up heels peep toe heels 1
Çanta seçiminde ise büyük çantalarınızı değil küçük çantalarınızı kullanmaya özen gösterin. Emin olun bu yöntem de sizi zayıf gösterecek.

0x0 kadinlarin yuvarlak minik tutkusu 1512142539674
Bir diğer yöntem ise kesinlikle yuvarlak yakalı kıyafetlerden uzak durun. Mümkün olduğu her an V yakalı kıyafetler giyin ki çok daha zayıf görünebilesiniz.

6YAK84558SK999 G02 zoom2 V01 1
Eğer ki kıyafetinizi bir ceket ile kombinlemek isterseniz ceketiniz mümkün olduğunca kısa olsun. Uzun ceketler sizi daha kilolu kısalar ise daha zayıf gösterir.

Giyim hileleri 2
Yüksek topuklu ayakkabılar da sizi hem olduğunuzdan uzun göstereceği gibi hem de daha zayıf gösterecek başka bir giyim hilesidir.

Giyim hileleri 3
Son yöntem ise diz üstü etekler tercih etmektir. Hatta mümkünse mini etek giymek bacaklarınızı ortaya çıkaracağı için sizi hem uzun hem de zayıf bir görüntüye kavuşturur.

Giyim hileleri 4
Bahsettiğimiz küçük giyim hilelerini günlük hayatınızda uygulamanız durumunda çevrenizden çok olumlu sonuçlar alacağınıza eminiz. Moda ile kalın ve zarif görüntünüzden taviz vermeyin.

Ayrıca daha tarz görünmek ister misiniz isimli yazımız da size fayda sağlayacaktır.

“Zayıf Gösteren Kıyafetler Nelerdir?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın