Tesettür Abiye Tercihleri

Şifon Genç Tesettür Abiyeler

Özellikle sıcak yaz aylarında yapılan merasimlerde, organizasyonlarda farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kombininize ayakkabı ve aksesuarlarla uyumlu bir imza atarak gözleri kamaştırabilirsiniz. Farklı seçeneklerle kendine özgün tarzını konuşturabilirsiniz. Çok farklı renklerin kullanıldığı bu tarz abiyeler sizi yaz aylarında hem konfora hem şıklığa kavuşturacaktır.

tesettur abiye model

Tesettür Abiye Renklerinde Neler Kullanılmalıdır?

Genç hanımlar bu sezonda renkli ve canlı abiyeleri kullanmayı daha çok tercih ediyorlar. Bu tür tasarımlar da haliyle büyük bir artışa geçti. Eskiden bu konuda zorluk yaşayan bayanlar artık daha fazla imkana ulaşabiliyorlar.Kırmızı, siyah ve beyaz renk genel olarak tercih edilen renklerden olsa da, pudra ve saks mavisi de genç bayanların seçimlerinde ön planda tutuluyor. Taş ve dantel detayları modernize edip kullanmak ise davetlerde size şıklık katan başka bir faktördür.

3 boyutlu çiçek desenli tesettur abiye
3 boyutlu çiçek desenli abiye

 Tesettür Abiyelerde 3 Boyutlu İşlemeli Abiye Modelleri

Son yıllarda abiyelerde çok farklı modelleri ve detayları görmekteyiz. Bu modellerden bir tanesi ise 3 boyutlu detaylardır. Bu detaylar bazen üst kısımda bazense eteklere serpiştirilmiş şekilde karşımıza birçok modelle çıkmaktadır. Özellikle çiçek detayı daha fazla görüyoruz. Şifon abiyelerin detaylarında kullanılan bu detaylar son zamanlarda oldukça popüler.

abiye kombin 2019
abiye kombin 2019

Büyük Beden Tesettür Abiye Modelleri

Düğün, nişan, kına, davet, mezuniyet gibi özel gün ve gecelerde  büyük bedenlerde abiyeler bulmak zorlaşmaktadır. Son zamanlarda artık bu kategoride de şık ve tasarımlar sunuluyor. En önemlisi ise bedene uygun,vücut tipine uygun abiyelerin tercih edilmesidir. Sade ve tek renk abiyeleri aksesuarlarla kombinleyerek uyumlu uygun görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle mor,bordo,gold,gümüş renklerini tek renk kullanarak uygun ayakkabı ve takılarla muhteşem hale getirebilirsiniz. Şuan bu tarz büyük beden abiyeler bulmak oldukça kolaylaştı.Sizin tarzınızı yansıtan,vücut tipinize uyan,renk uyumunu yakaladığınız her abiye sizi şık gösterebilir.

Yorum yapın