Moda

Minik Çanta Trendi

Minik trendi değişen anlayışına karşın bu yıl da çok fazla tercih edildi. Birçok farklı modellere sahip olan bu çantaların küçük olmasına bakılmaksızın oldukça şık hallere büründü. Uzun ve kısa askılı olarak oldukça çok yeni modellerle tanışmış olduk. Farklı tasarımlarıyla da bu sezon kalplerimizi fethedecek tatlılıkta ve şıklıkta çantalar kombinlerimize dahil oldu.

images-1

Değişik tarz ve güzel detaylarla her yaştan, her tarzdan insanları etkileyen kolay taşınabilir minik çantalara birlikte atalım. Birçok kıyafetle kolayca kombinlenebilen bu çantalar beğenilerinizi kazanacak.

Klasik stile sahip kişiler

Küçük çantalar klasik tarzı benimseyenler için uygun tarz ve modellerde seçeneklere sahip geniş bir alana sahip. En çok da metal,zımba detaylara sahip çantalar, farklı ve stilleri benimseyenler için çok uygun seçimler olmaktadır. Klasik tarzda tasarımları seven kişiler için birçok kombinde rahatlıkla kullanılabildiği için en çok beğeni toplayan aksesuarlardan bir tanesidir.

Tasarımlarda  sevenler için bu stile sahip minimum düzeyde detaylı çanta tasarımları da kullanılmaktadır. Deri kullanmayı veya görünümü deriyi andıran çanta modellerini tercih edenler küçük ve tarz görünümünden dolayı onlarca kombinde bu parçaları kullanabilmektedir. Ayrıca uyumlu ve şık modelleri sadece gündelik hayat için değil, özel ve gece hayatınız için de kombinleriniz açısından çok uygun görülmektedir.

images-3
Oval minik çantalar

Minik Çantalarla Detaylı Ve Şık kombinler oluşturmak

Dünyaca ünlü kişilerin de kullandığı ve birçok kombinde yansıttığı minik çanta trendi özgün stillere sahip olmak isteyenlerin tercihi olduğunu acıkça göstermektedir.

Günlük stillerden özel gün ve geceler de dahil hemen her zaman ve mekanda kombin oluşturabileceğiniz bu küçük çantalar kullanımının kolay olmasıyla kombinlerinizin en önemli parçalarından biri olmalı. Farklı görünüm ve trendlerin bir arada kullanıldığı bu aksesuar modelleri düğün,parti ve davetlerin vazgeçilmez bir parçası olmaktadır.

images-4

Zarif ve şık tasarımlarıyla çok fazla trend olan birçok yerde popüler olarak görülen ve kullanılan bu küçük çanta trendi son zamanlarda popüler olan oval stillerle bir arada da görmekteyiz. Oval tasarımlar çantaların daha minik hale gelmesini ve sevimli görünmesini sağlıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu