Sizi Olduğunuzdan Zayıf Gösterecek Kıyafetler

Sizi olduğunuzdan zayıf gösterecek kıyafetler bulmak mı istiyorsunuz. Buyrun yazımıza.

Hanımlar her zaman güzel, şık ve formda görünmeyi severler. Bazen sağlık sorunları,gebelik,ilaçların uzun süre kullanılması sebebiyle kilo kontrolü zorlaşabilir ve kilo alabilirler. Kiloların alınmasıyla görünümü değiştirmek isterler ve kiloları gizlemeye çalışırlar. 2-3 beden daha zayıf gösterebilen elbiseler giymek mümkün… Bu yazımızda sizlere sunacağımız önerileri yaparak 10 kiloya kadar zayıf gözükebilirsiniz. Bu şekilde giyinme stratejik giyinmedir. Seçenekleri çoğaltıp vücut yapınıza göre kullanmak ve vücut şekline göre akıllıca giyinmektir. Bazen trend bir giyinme tarzı o yıl popüler olabilir fakat trendlere göre giyinmek yerine vücut tipimize ve şekline göre giyinmek daha akıllıca olacaktır ve sizi daha şık gösterebilecektir. Bedenimizi tanımanın çok önemli olduğunu vurgulamak gerek. Kısacası her trend giyim tarzı sizi şık göstermez fakat vücut tipine göre giyinmek sizi şık gösterir. Bu şekilde daha zayıf gözükeceksiniz. Sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek kıyafetler yazımızda sunduğumuz önerilere Vücudumuzu yani kendimizi tanımalı. Özetle şunu söyleyebiliriz ki her zaman  bu parça bu senenin trendi diye giyersek ortaya hoş görünümler çıkmayabilir. İşte bugün sizlere vereceğimiz elbise tarzları ile hem şık hem zayıf  görüneceksiniz. Bu kıyafetlerle birkaç beden küçülmek mümkün olacak. O elbiseleri yazımızda anlatacağız.Kilo aldığınız dönemlerde dolabınızda bu kıyafetler bulunmalı.Bu paylaştığımız parçaları uygun kombinlendiğinde mükemmel bir görünüm elde edeceksiniz.

Zayıf Gösteren Elbise Önerileri

1)Kısa Siyah Pantolon:Koyu bir renk olan siyah kilo fazlası olan hanımlar için vazgeçilmez bir renktir.Siyah rengi trendlere uygun kombinlerle uyum sağlayabilirsiniz.Son birkaç yılda kısa kumaş pantolonlar oldukça popüler.Ayak bileklerinin gözükmesiyle harika bir görünüm ortaya çıkabilir.Ayrıca siyah rengin uyumlu bir renk olduğunu düşünürsek onlarca kombin yapabilirisiniz bu pantolonlarla.Kilo fazalalaıklarını kapatmak için mükemmel bir çözüm.

siyah pantolon
siyah pantolon

 

2)A Tipi Elbise:Bu kesimdeki elbiseler istediği vücut ölçülerine ulaşamayan hanımlar için oluşturulmuştur. Bu modelin tasarlanma sebebi uygun olmayan beden tipidir. A tipi kıyafetler bel kısmından vücuda oturup en ince yeri belirginleştiren kıyafetlerdir.A tipi elbiselerin etek kısımları ise A şeklinde bollaşarak hoş bir görünüm oluşturacaktır. Ve bundan dolayı her vücut tipine uyum sağlayabiliyor. Kalçalarda ve baldırlardaki kilo fazlalığını örtüp en ince bölgeyi gösteren bu elbiseler bedendeki kusurları çok büyük bir farkla örtmektedir.

A tipi elbise
A tipi elbise

3)V Yaka Üst:Bu tarz kıyafet giymenin en önemli sebebi bakışları alt bölgeye değil de üst kısma çekmektir.Bu şekilde odakları daha zayıf görünen bölgeye çekmek akıllıca bir seçenek olmaktadır.Ayrıca v yaka kıyafetler daha uzun görünmenizi sağlar.Göğüs kımı ve çeneniz arasındaki mesafenin görünmesiyle estetik ve zarif bir görünüm elde edebileceksiniz.Kalça ve basen kısımlarınızın da zayıf gözükmesini istiyorsanız bu kıyafetler tam size göre.

V yaka elbise
V yaka elbise

4)Blazer Ceket:Bedeninizdeki fazla belirgin kısımları görünmez kılmak için blazer ceketler uygundur.Çizgileri boyuna ve yakaları daha dar görünümlü ceketler daha ideal bir görünüme kavuşturur.Kombin yapmak istiyorsanız bu ceketlerle v yaka bluz ve koyu renk pantolonlarla kullanabilirisiniz.

blazer ceket
blazer ceket

Yorum yapın