Yaza Beyazla Damga Vurun

Beyaz kombin nasıl yapılır?İşte size gerekli bütün tüyolar.

2019 yazının çok popüler ve tercih edilen renklerinden beyazı yepyeni ve şık görünümlerle sizlere sunmaya çalışacağız. Şortlarda,elbiselerde,tişörtlerde , mayolarda vs…birçok kombinde beyazın duru ve şık halini sizlere önerilerimizle anlatacağız.Sadelik sever hanımların dışında havalı ve detaylara gizlenmiş kombinleriyle beyaz bu yaz sizler için etkili bir renk gibi gözüküyor.Klasik olmanın yanı sıra 2019 yazında beyaz moda severler tarafından oldukça popüler olmuş durumda.Bizler de size birkaç kombinle önerilerimizi sunacağız.Hazırsanız başlayalım.

KOLSUZ GÖMLEK BEYAZ KOMBİN

2019 yaz beyaz
2019 yaz beyaz

Çalışan hanımların tercih ettiği gömleklerde beyazı sıkça görüyoruz. Yaz mevsiminde konfor açısından gömleklerden yüz çevrilmiş gibi görülse de uygun kumaş ve kesimlerle durumun pek de öyle olmadığı kullanıcılar tarafından söyleniyor. Özellikle pamuklu ince kumaşlardan yapılan gömlekler iş hayatı için hem şık hem sade bir görünüm sunuyor. Sıcaktan bunaltmayan hem de birçok etek ve pantolonlarla kombin haline getirebileceğiniz kolsuz beyaz gömlekleri toprak tonları ve bejin açık tonlarıyla kombinleyebilirsiniz.

DÜŞÜK OMUZLU TİŞÖRT BEYAZ KOMBİN

DÜŞÜK OMUZLU TİŞÖRT
DÜŞÜK OMUZLU TİŞÖRT

beyaz kombin

Kombinlerimizde sıkça kullandığımız ayrıca çok uyumlu bir parça olan beyaz tişörtleri ele alacağız. Şık ve sade görünmek isteyenlerin tercihi beyaz tişörtler. Oldukça yaygın olarak kullanılan beyaz tişörtler özellikle düşük omuzlu olarak kullanıldığında çok şık bir görünüm elde ediliyor. Tezat renklerle gerçekleştirdiği uyum ise dikkat çekici bir kombini olusturuyor.

TİŞÖRT VE ŞORT İKİLİSİ BEYAZ KOMBİN

şort tişört beyaz
şort tişört beyaz

 

Baştan ayağa mükemmel beyaz bir kombinle görünmek isteyenlerin genellikle tercihi şort ve tişört ikilisinden yana oluyor.Yazın sıcağına karşı hafif hissetmek ve şıklığa şıklık katan bu tercihi size de öneriyoruz.Ayrıca bu kombini uygulamak oldukça basit ve çabasız.

BEYAZ ASKILI VE LEOPAR DESENİ KOMBİNİ

leopar desen
leopar desen ve beyaz

Bu yaz popüler olan leopar deseni birçok parçada karşımıza çıkıyor.Leopar deseninin detaylarıyla beyazın sadeliğinin uyumu trend listelere girmesini sağlıyor.Beyaz askılı tişört ve bluzlar leopar deseniyle çok kolay kombinlenebiliyor.

JEAN ETEK:HER DAİM TRENDLERDE

 tişört jean etek
beyaz tişört jean etek

Bembeyaz bir tişört altında ise masmavi bir jean müthiş ve ideal değil midir?Her zaman karşımıza çıkan ve çok popüler bir kombin olan bu ikili çoğumuzun dolabında mevcuttur.Bu yaz da popülerliğini koruyup sokak stilinde sizi mükemmel rahatlık ve şıklıkta gösterecek. Sıcak günlerde pamuklu yapıda oluşuyla size ferahlık katacaktır.Spor tarzda uyumuyla dikkat çeken jean tişört ikilisinin bu yaz yine vazgeçilmez olacağını düşünüyoruz.

Yorum yapın