2019 Senesinin Göz Alıcı Abiye ve Nişanlık Modelleri Nasıl Olmalı?

Abiye ve nişanlık için karar veremediniz ancak; dünya evine ilk adımlarınızı atarken nikah,nişan ve kına törenleri yaklaştı değil mi?

En yakın arkadaşınız veya akrabanızın nişan töreni veya düğünü yaklaştığında gelin adaylarımız kadar sizin de heyecanlanmanız elbette normal. Yakınlarınızla en özel anıları geçireceğiniz ve bir ömür bunları unutmayacağınız bir merasimde elbette ki harika giyinmek istiyorsunuz. Gelinlerimiz ise bu en önemli günlerinde en güzel görünüme kavuşmak için abiye ve nişanlıkları beğenirken tabi ki seçici davranacaklar. (damatlar sabırlı olun) Balık kesimden abiyeden, kabarık kesim elbise modellerine, kısa eteklerden tesettürlü giysilere kadar yüzlerce model arasından seçim yapmak elbette zor olacak. Değişik görünümlere hitap eden Abiye ve nişanlıklar  içerisinde kendinizi en öne çıkarmak için sizlere öneriler sunacağız.  Şimdi aklınızda oluşacak en güzel modeller için fikirler ve öneriler…

Abiye ve nişanlık seçiminizle sizin nişanınız veya en yakınınızın en özel gününde farklı olmaya çalışın!

"2019

 

Nişanlık ve abiye modeli seçiminizde nişan merasiminin gerçekleşeceği salona, damat adayı ile uyumunuza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Seçim yaparken buna dikkat etmeyi unutmayın!

Bir salonda nişan merasimini yapmayı kafanıza koyduysanız daha şaşalı, prenses kesim model abiye, kabarık nişanlık elbiseleri arasından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Bu, merasim açısından uyumlu ve güzel bir görünüm almanıza destek olacaktır. Fakat evinizde nişan yapmayı planlıyor  iseniz daha gösterişsiz abiye ve nişanlıkların modelleri içerisinden tercih yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Uzun nişanlık ve abiye elbiseler hem salon için hem de evinizdeki organizasyonlar açısından daha uygun olacaktır. Fakat uzun abiye ve nişanlık elbiseleri yüksek topuklu ayakkabılarla daha güzel duracağından evinizde yürümek zorlaşacağından dolayı farklı tercihler de olabilir.

Saten abiye veya dantelli abiyeler için, kısa abiye tercih ederseniz evde nişan merasiminde zarif ve güzel bir görünüme kavuşmanıza destek olacaktır.

"<yoastmark

2019’da Saten abiyeler, kısa abiyeler de olduğu gibi uzun abiye elbiseler de de şık görünümleriyle bizleri etkilemeyi başarıyor. Dar kesim elbiselerin yanında kabarık abiyeler ve nişanlık modelleri de nişan merasimi için seçilebilecek elbiseler arasında yerini almış durumda.

Danteller her zaman moda. Sokak modasından tutun da gelinlik modasının giyim sektörüne kadar her alanda üstümüzde olan danteller, abiyeler için de en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

 

 

 

 

Yorum yapın