2019 Sonbaharın Trend Giyim Tarzları

2019 sonbahar popüler giyim tarzları belirlendi. Podyumlarda boy boy gösterilen trend modellerle artık daha net bir şekilde belli oldu. Artık kafamızda belli düşünceler kombinler de oluşmuş oldu.  2019 koleksiyonlarına bakarak sizler de trendler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yazımızda moda trendleri hakkında fikirler sunmaya çalışacağız. Sizin de bu trendlerden faydalanıp şık görünümler elde edeceğiniz kuşkusuz. Şimdi moda trendlerine bir göz atalım.

1.Kazak Çorap Kombinleri

kazak kombin
kazak kombin

2019 sonbaharının en gözde tarzlarından birtanesi de kazak çorap kombinleri olacak. Sonbaharda hepimizin kullandığı kazaklar ve çoraplar bu yıl uyum içinde olacak. Ruhunu yansıtan herhangi bir kazakla uzun pantolon çizmeler ve farklı uyum içerisinde çoraplarla bu tarzda giyinebilirsiniz. Uzun çizmeler de size kadınsı bir görünüm katacaktır.

2.Üniversite Stili Çizgili Kazaklar

üniversite kazak
üniversite kazak

High School tarzı diye benimsense de bu trazı her yaş kullanabilmektedir. Bu sitilin baştacı ise v yaka kazaklar ve çizgilerdir. Bu modeli çok sık görmekteyiz.2019 da da moda trend olacağını görüyoruz.

3.Göz Kamaştıran Parlak Elbiseler

parlak elbise valentino sonbahar kış
parlak elbise valentino sonbahar kış

Valentino,Chanel gibi markalara baktığımızda bu trendi çok kullandıklarını söyleyebiliriz. Yani bu sonbaharda da bu trendi göreceğiz ve sık sık rastlayacağız. Taşlı ve şık tasarımların kullanıldığı tarz daha çok özel günlere hitap ediyor. Ve kullanılan elbiselerin rahat görünümlü olduğunu da ekliyoruz.2019 sonbahar giyim tarzları bu markaların etkisinde şekillenecek.

4.Bohem Tarzı

bohem sonbahar
bohem sonbahar

Geçmiş yıllarda da karşımıza çıka bohem tarzı bu yıl da ön planda tutuldu. Ünlü markalar da bu stile uygun rahat şık ve örmeli desenleri tercih etti ve podyumlara taşıdı.Dolabınızda bulundurmanızda fayda var.

5.Askeri Desenler 2019 Sonbahar Giyim Tarzları

kamuflaj giyim 2019 sonbahar giyim tarzları
kamuflaj giyim

Bu kıyafetler genel anlamda kamuflaj olarak nitelendirilirler. Bu trend stilde önemli noktalar genellikle şunlardır:bere,mont,pantolon,askeri desenli parçalar…Son yıllarda özellikle bu sonbaharda sık kullanılacak gibi gözüküyor.Bazı markalar da podyumlara askeri giyim tarzını taşıdılar.

7.Aşırı Çiçek Desenli Kıyafetler 2019 Sonbahar Giyim Tarzları

çiçek desenli kıyafetler 2019 sonbahar giyim tarzları
çiçek desenli kıyafetler

İlkbaharda oldukça sık kullanılan çiçek desenleri sonbaharda da karşımıza çıkıyor.Bu sonbahar aşırı çiçeklerle bezenmiş kıyafetlere merhaba deyin.Gündüz kullanılan parçaların mükemmel göründüğünü düşünüyoruz.Renk seçimi ise genelikle sonbaharda kullanılan renklerden kullanılıyor.

Yorum yapın