Saç Ve Gözlerinize Uygun Makyaj Önerileri

Makyaj önerileri en fazla ne zaman işinize yarar bizim tahminimiz şu şekilde.Hayatınızda büyük öneme sahip en değerli gününüz olan düğün gününüz yaklaştıysa yazımıza göz atmanızda fayda var. Birçok stres ve yapılması gerekenler varken sizi ön planda tutacak olan makyaj konusunda bilgi almayı es geçmeyin. Çoğu gelin makyaj ve saç konusunda istediği sonuçlara ulaşamayabiliyor. Güzel bir makyaj yapılsa bile size uygun olmadığında makyaj tamamen boşa gidebiliyor. Doğru teknikleri,renkleri açıları uygulamak önemlidir. Birkaç yıl öncesine kadar makyaj artistleri mat renklerde makyajlar uygularken son zamanlarda daha ıslak görünümlü makyajlar trendlerde ve popüler olmaktadır. Gelinler için de makyaj konusunda bu detay önemli bir hal aldı. Hadi şimdi size uygun saçlarınıza ve gözlerinize göre makyaj trendlerine ve önerilerimize başlayalım.

Sarı Saçlara Mavi Gözlere Sahipseniz;

2019 makyaj
2019 makyaj

Gecenin Prensesi olmak istiyorsanız kesinlikle dudaklarınıza ve yanaklarınıza açık pembe tonlarında makyaj uygulamalısınız. Gözlerinizi ön plana çıkaran bir makyaj sizi parlayan bir yıldız gibi yapacak.Bunun için biraz daha koyu renk olan kahverengi tonlarına yer vermelisiniz gözlerinizde. Bu sezonun sizin için en ideal görünümü verecek olan şeftali tonlarında da gözlerinize makyaj uygulaması yapabilirsiniz.

Kahve Tonlarında Saç Rengi ve Koyu Renk Gözlere Sahipseniz;

trend makyaj önerileri
trend makyaj önerileri

Size daha koyu renk bir göz makyajı o kadar yakışacak ki…Mat koyu,gül kurusu,koyu kahverengi renklerde makyaj gözlerinizi ortaya çıkaracaktır. Eğer dumanlı bir göz makyajı istiyorsanız doğru bir karar vermişsiniz demektir. Düğününüzde kesinlikle bu renklere yer vermelisiniz. Gözlerinizi ön plana çıkardığınız için dudaklarınız daha nude ve şeftali açık tonlarda olursa muhteşem bir görünüme kavuşacaksınız. Çünkü yüzünüzde bir dengenin sağlanması gerekecektir.

Turuncu Tonlarda Saçlara veya Kızıl Tonlarda Saçlara Sahipseniz;

kızıl saç makyaj
kızıl saç makyaj

Saçlarınız ön planda olduğundan gözlerinizi arka planda tutacaktır. Sizin dudaklarınıza kırmızıya yakın kahve tonları çok yakışacaktır. Açık yumuşak bir pembe allığınız varsa hemen kullanmalısınız. Gözlerinize ise siyah bir maskara yerine kahverengi maskara uygulamalısınız. Çünkü bu şekilde saçlara sahip olan kişiler açık renkte kirpiklere sahip olmaktadır. Ve doğal görünmekten de kaçınmamanızı tavsiye ederiz. Eyeliner ise göz renginizi daha da belirginleştirecektir.

Yorum yapın