Bütçenizi Koruyan Aksesuar Tercihleri

Kombinlerinizin vazgeçilmez noktalarından bir tanesi de aksesuar tercihleri olacaktır. Ama bazen aksesuar seçimlerinde kararsızlık ve bütçe açısından zorluklar yaşayabiliriz. Yaz için uygun bir dolap hazırlarken bu tür parçalara da bütçe ayarlamak zorlaşabilir. Bütçenizi eksiltmeden sizi zorlamadan en beğendiğiniz kombinleri parçaları tamamlayacak aksesuarlara göz atalım.

gözlük aksesuar tercihleri
gözlük aksesuar

Siyah Çanta

Her bayanın dolabında kesinlikle bir siyah çanta bulunmalıdır. Eskiye göre çantaların boyutu rengi,kumaşı oldukça farklı. Günümüzde deri ve büyük çantaların dışında küçük ve kullanışlı çantalar kullanılmaktadır. Hafif ve konforlu çantalar trend haline geldi. bu sezon örgü,hasır,küçük çantalar şıklığınıza şıklık katmak için sizleri bekliyor.

siyah çanta aksesuar tercihleri
siyah çanta

Leopar Desenli Şapka

Yaz mevsiminde hem ani yağmurdan hem güneşten korunmak için şapkalar birebir kurtarıcıdır. Bu tarz durumlarda ekstra yanınızda taşımak istemediğiniz birçok parçadansa şapka daha mantıklıdır. Leopar deseni ise bu sezon trend parçalarda yer buluyor.

leopar şapka
leopar şapka

Renkli Camlı Güneş Gözlüğü

Yazın her parçada renk arıyoruz. Daha sade giyinip aksesuarların renkli olması da başka bir fikir olarak karşımıza çıkabilir. Artık kıyafetlere uyum gösteren birçok şekilde gözlükleri görebilmekteyiz. Bu sezon 90’lar da popüler olan renkli camlar trend halinde.

renkli camlı gözlük
renkli camlı gözlük

Örgü Sandalet

Botlar,spor ayakkabılar şuan kullanılmasa da sandaletler,terlikler şuan daha popüler. Her türlü kıyafetlerle birlikte kombinlenebilir. Yazın kullanmak için kendinize mutlaka bir sandalet edinin. Hem şıklığınıza hem rahatlığına bayılacaksınız.

örgü sandalet
örgü sandalet

Zincir Kolyeler

Zincir kolyelerin kullanım alanı oldukça geniştir. Bazen basit bir tişörtün üstünde bazen gece kıyafetinize ışıltı ve şıklık katacak muhteşem aksesuarlardır. Birbirinden farklı uzunlukta ve görünümde olması,metal altın görünümlere sahip olması uyumlu olmasını ve kombin yapmayı kolaylaştırıyor.

zincir kolyeler
zincir kolyeler

Desenli Bandanalar

Bandanaların kullanım alanlarını daha çok günlük hayatla kısıtlamak doğru olmaz. Bazen kolaylık bazen ise saçlarınıza farklı şekiller oluşturmak için kullanıyoruz. Kombinlerimize uygun bandanalar taktığımızda şıklığımızın seviyesini yükselten bu ufak ayrıntıya dikkat çekmek istiyoruz. Herhangi bir kumaştan veya eşarplarınızdan kullanmadığınız bir örtü,tişört vs… lerden bile bandana yapabilirsiniz. Hem maliyeti düşük hem de keyifli sonuçlar alacağınız bandanalardan yaz mevsiminde vazgeçmemenizi tavsiye ederiz.

bandana 2019
bandana 2019

 

Bandana yaz kombin
Bandana yaz kombin

Her bütçeye uygun aksesuar tercihleri bulmanın en ekonomik ve kolay yolu sosyete pazarlarıdır. Sosyete pazarlarına nasıl gideceğinizi ve neler bulabileceğinizi öğrenmek için yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Yorum yapın