Püsküllü Etek Modası

Püsküllü etek son zamanlarda tasarımcılar tarafından çok beğenildi ve tasarlanmaya başladı.  Özellikle de kısa eteklerde görmeye alıştığımız püsküllü etekler genç kızların sevdiği ve tercih ettiği tasarımlardan oluşuyor.

"<yoastmark

Püsküllü etekler salaş bir görünüme sahip olduğundan aksesuar konusunda farklı kombinler yapılabilir. Ayrıca botlarla iyi uyum sağladığını söyleyebiliriz. Özel davetler,merasimler,düğünler vs… için giyilebilecek püsküllü etekler daha çok tok duran materyallerden oluşan tasarımları meydana çıkarıyor. Gündelik giyim için püsküllü etek tercihleri penye kumaşlardan oluşuyor. Püsküllü eteğinizi moda ve trendlere uygun şekilde kombinlemek istiyorsanız renk olarak siyahı tercih etmenizi öneririz. Siyah püsküllü eteğinizin üzerine beyaz bir üst giyerek kombinleyebilir ve ilk adımı atmış olursunuz.

"<yoastmark

Salaş bir görüntü meydana çıkarmak için üste ne giydiyseniz onun üzerine uzunca bir aksesuar takın. Deri ceketle püsküllü etek kombini yapabilirsiniz. Fakat dikkatle davranılması gereken durumları unutmayın. Deri ceketinizin boyu kısa olmalıdır. Eteğinizle birarada salaş ve şık görünümünüze devam etmek istiyorsanız ceketlerin boyu kısaltılmalıdır.

püsküllü etekler 2019
püsküllü etekler 2019

 

Günlük bir kombin oluşturmak istiyorsanız sizin  için salaş botlar son derece ideal olacaktır. Bileklerinizde biten botlar veya siyah topuğu olmayan botlar ile püsküllü eteğinizle rahat bir kombin oluşturabilirsiniz. Püsküllü eteğiniz klasik bir tarz içeriyorsa ve özel bir geceye davetliyseniz topuklu stiletto ayakkabılarınızla da kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Eteğiniz ne renkse kullanacağınız  ayakkabılarınızda aynı renkte olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle bacak boyunuzun uzun görünmesini sağlamış olacaksınız.  Özel gecelerde de deri ceketinizle birlikte kombinleyerek yine şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ancak saçınız ve makyajınızdaha klasik bir görünümde olmalıdır.

"<yoastmark

Püsküllü eteğinizi arka plana atan  koyu renk çoraplardan uzak durmalısınız.  Ten renginde çoraplar veya çok ince siyah çoraplar ile püsküllü eteğin modelini belirgin şekilde ortaya çıkarır. Püsküllerin bacağınıza olan dokunuşları gösterebilmek için açık renkli çoraplar giymek daha hoş duracaktır.

Yorum yapın