Tesettür Giyimin Sevilen Parçaları: Tunikler

Tunikler günlük hayatta özellikle tesettürlü kadınlar için adeta vazgeçilmez bir tercih oluşturmakta.

Her kadın şık ve güzel görünmek ister ve bunun için çeşitli kıyafetler tercih eder. Her kadının dolabında vazgeçemediği ve çok sık kullandığı kıyafetler bulunmaktadır. Tesettürlü kadınların da olmazsa olmazlarından olan tunikler en önemlisidir. Tunikler rahat kullanımıyla kullananlara çok kolaylıklar sağlayabilmekte ayrıca farklı seçenekleriyle stiller arasında özgür seçim yapılabilmektedir. Tunikleri iş yeri, okul ve günlük yaşamda ki her mekânda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağladığı kolaylık ve rahatlık sayesinde tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği parçalar arasında yer almaktadır.

tunik kombin 1
tunik kombin 1

Kendinize Uygun Tunik Tercihi

Tesettürlü kadınların tercih ettikleri modellerden bir tanesi tunikleri kullanırken bazı yanlışlar da yapılmaktadır. Genelde kadınlar bedenlerinden 1-2 beden büyük, oldukça bol tunikler tercih eder ve bu şekilde daha rahat olduklarını düşünürler. Fakat vücudunuza uyum sağlamayan salaş tunikler aşırı bolsa size hoş olmayabilir. Bu şekilde tercih ettiğiniz tuniklerse sizi şık değil, aksine hoş olmayan bir görünüme sokabilir. Bu nedenle tunik tercihi yaparken vücut bedeninizden büyük ya da küçük modeller değil kendi bedeninize uygun modeller tercih etmelisiniz.

tunik trend
tunik trend

İnce Tunik Modelleri

Tunikler yaz aylarında daha da çok tercih edilmektedir. Yazın tercih edilen tunikler ince olmalıdır. Şeffaf yapıda bir tunik tercih ederseniz altına bluz giymek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum da gün içerisinde sizi rahatsız edecektir. Bu nedenle iç göstermeyen kumaş çeşitlerinden üretilen tunik modellerini tercih etmeniz sizin için daha uygun olacaktır. Bu tunik modellerinin altına ekstra bir kıyafet giymenize gerek kalmaz.

tunik kombin 2
tunik kombin 2

Hem Spor Hem Şık

Tunik modelleri  birçok stile uyum sağlar. Klasik ve spor tarzlarda da tunikler bulmak artık oldukça kolaylaştı. Aktif hanımlar için spor tunikleri olmazsa olmazdır. Bu stildeki tunikler sizi hem şık hem rahat ettirecektir. Klasik tunik sevenler için de uyumlu kombin yapacağı çok fazla parça bulunmaktadır.

tunik kombin 3
tunik kombin 3

Tunik Modellerinde Renk Seçenekleri

Her kıyafette olduğu gibi tunik modellerinde de çeşitli renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Ten renginize göre farklı tunik modelleri tercih edebilirsiniz. Bu farklı renklerdeki tunik modellerini farklı eşarplar ve farklı pantolonlar ile kombinleyerek birden fazla kombin elde edebilirsiniz.

tunik kombin 5
tunik kombin 5

Yorum yapın