Her Dolapta Olması Gereken Ayakkabılar

Kadınlar ve ayakkabılar hakkında ne kadar fikrimizi sunarsak sunalım her daim gizemini koruyan bir konu olmayı sürdürecek. Kadınların hiçbiri ayakkabılarının yeterli olduğunu düşünmez. Yani kimse bu kadar ayakkabı bana yeterli dememiştir. biz böyle bir kişiyi görmedik. Dolabındaki sadece bir tek elbise için bile ayakkabı alan ve çok az da olsa onu kullanan kadınlar vardır. Çeşitli ve tercihlerin bol kullanılması tabii istenilen bir durumdur. Fakat temel ihtiyaçları belirleyecek olursak tasarrufa gerek olduğunu göreceğiz. Zamansız kullanılan ayakkabılar tercih etmemiz gerekecek. Çünkü her dolapta olması gereken ayakkabıları belirleyeceğiz. Hadi birlikte her kadının dolabında olması gereken ayakkabılara göz atalım.

siyah ayakkabı modelleri
siyah ayakkabı modelleri

Sade stile sahip siyah renkte bir topuklu ayakkabı

Gerçekçi olmak gerekirse her gün şık davetlere,festivallere,etkinliklere katılım göstermiyoruz. Fakat öyle durumlar oluyor ki her zaman elimizin altında bizi kurtaracak bir çift siyah ayakkabı olmalı. Siyah topuklu ayakkabı bulundurmanın en güzel yanı nişan ,düğün ,merasim vs. de sizi zor duruma düşürmeden kurtarmasıdır.

sneaker ayakkabılar 2019
sneaker modelleri 2019

Oldukça  rahat kullanımı olan bir sneaker

Sneakerlerin trend olmasına oldukça sevinenlerdeniz. Artık kullanımı alanı o kadar yaygınlaştı ki; sadece spor salonlarıyla kısıtlanmadı. Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Beyaz veya siyah rengiyle sizi zamansız kurtaracak ve modeliyle de günlük hayatta sık kullanacağınız bu modayı siz de seveceksiniz.

bot modelleri
bot modelleri

Kışı rahat geçirtecek sıcacık botlar

Mevsimler ilerledikçe en çok bize sorun gözüken mont ve bot beğenip almaktır. Önemli gördüğümüz şeylerden birtanesi de trendlere bağlı kalmayıp zamansız kullananbilen her kombinle uyum sağlayabilen modelleri seçmektir. Materyal olarak da dayanıklı tercihlerde bulunmak gerekir. Çok spor görünümlü ya da çok detaylı bir bot almamanız  pantolon ve elbiselerinizle uyum içerisinde kombinler yapmanızı sağlayacak.

renkli sandalet ayakkabılar
renkli sandalet

Yazın vazgeçilmezi sandaletler 

Yaz mevsimi kesinlikle bu rahat ve şık sandaletlerden geçer. Birçok kıyafetlerle uyumlu olan sandaletleri düşünmemek olmaz. Önemli nokta ise rahat ve uyumlu modellerden tercih etmiş olmanız.

terlik kombin
terlik kombin

 

Rahat kullanımıyla terlikler

Kimsenin aklına terliklerin tekrardan trend olacağı gelmezdi sanırım. Sokak stili ve günlük kullanımda çok fazla rastlıyoruz. Çok rahat olmasıyla hem sportif hem şık modeller bulmak çok kolay. Mutlaka tarzınıza uygun bir çift terlik dolabınızda bulunmalıdır.

Yorum yapın