Mayo Ve Bikini Nasıl Seçilir?

mayo ve bikini

Özellikle yaz aylarında ve yaz ayları yaklaşırken kadınların en büyük problemlerinden birisi de ve seçimidir. Seçtiğiniz eğer, sizi daha şişman gösteriyorsa ya da zayıf olmanıza rağmen çok daha fazla zayıf gösteriyorsa anlamalısınız ki yanlış mayo veya tercih etmişsiniz demektir.

Peki, mayo ve bikini seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Mayo Ve Bikini Seçerken Ne Almalıyım?

Mayo Ve Bikini Nasıl Seçilir?
mayo ve bikini

Evet en büyük sorun belki de bu olacak. Mayo mu bikini mi yoksa mi alacaksınız? Bu konuda aklınızda net bir seçenek belirlemelisiniz. Son yıllarda bikiniler daha moda olmuş durumdaydı. Ancak bu durum da son birkaç yıldır değişmiş durumda. Plajlarda pek çok kadını mayo veya ile görmek mümkün. Yani ilk olarak yapmanız gereken en önemli şey ne mayo mu bikini mi yoksa mi alacağınıza karar verin ve alışverişe bu belirlemeden sonra gidin. Ayrıca alışveriş öncesinde çok ta fazla yemek yememelisiniz.

Mayo Ve Bikini Seçerken Mutlaka Deneyin

Mayo Ve Bikini Nasıl Seçilir?
mayo ve bikini

Evet, biliyoruz mayo ya da bikini denemek gerçekten de zahmetli bir iş. Hatta birden fazla denemek size oldukça yorucu gelebilir. Ancak bu işi gözünüzde çok büyütmeyin ve mümkün olduğu sürece mayo ya da bikini alırken üzerinizde deneyin ve kendinizi aynada görün.

 

Mayo Ve Bikini Seçerken Ne İçin Alacaksınız Karar Verin

Mayo Ve Bikini Nasıl Seçilir?
mayo ve bikini

Mayo veya bikini alırken onu hangi amaçla kullanacağınıza da dikkat etmelisiniz. Yani üzerinde çok güzel desenler olan bazı mayolarla denize girmeniz pekte mümkün olmuyor. Denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra mayonuzun üzerinde bulunan o şık taşların ya da desenlerin olması gereken yerde olmadığına şahit olabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz mayoları sadece güneşlenmek için tercih etmelisiniz.

Mayo Ve Bikinide Renk Seçimi

Mayo Ve Bikini Nasıl Seçilir?
mayokini

Aslında belki de mayo ya da bikini seçiminde en önemli konulardan birside budur. Doğru renk ve desenleri seçmek.

Öncelikle çok zayıf olduğunuzu düşünüyorsanız açık renk bikini tercih etmelisiniz ve desenli olmalı. Desenler büyük olursa sizin çok daha zayıf görünmek yerine fit görünmenizi sağlayacaktır.

Eğer kiloluysanız, koyu renk bikini tercih etmelisiniz. Açık renkten uzak durmalı ve mümkünse desensiz tek renk mayo veya bikini tercih etmelisiniz. Ayrıca kesinlikle üçgen bikini tercih etmemelisiniz.

Büyük göğüslüyseniz ipli bikini sizi çok rahatsız edecektir. Daha çok straplez bikini üstleri tercih etmelisiniz.
Ancak göğüsleriniz küçükse ipli modeller tercih etmeniz göğüslerini olduğundan daha büyük gösterecektir.

1 geri izleme / bildirim

  1. Kadınlar İçin Yaz Kombin Önerileri | Markafix

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*