Moda

Mayo Ve Bikini Nasıl Seçilir?

Özellikle yaz aylarında ve yaz ayları yaklaşırken kadınların en büyük problemlerinden birisi de ve bikininin seçimidir. Seçtiğiniz eğer, sizi daha şişman gösteriyorsa ya da zayıf olmanıza rağmen çok daha fazla zayıf gösteriyorsa anlamalısınız ki yanlış mayo veya bikiniyi tercih etmişsiniz demektir.

Peki, mayo ve bikiniyi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Mayo Ve Bikini Seçerken Ne Almalıyım?

Evet en büyük sorun belki de bu olacak. Mayo mu bikini mi yoksa mi alacaksınız? Bu konuda aklınızda net bir seçenek belirlemelisiniz. Son yıllarda bikiniler daha olmuş durumdaydı. Ancak bu durum da son birkaç yıldır değişmiş durumda. Plajlarda pek çok kadını mayo veya mayokini ile görmek mümkün. Yani ilk olarak yapmanız gereken en önemli şey ne mayo mu bikini mi yoksa mayokini mi alacağınıza karar verin ve alışverişe bu belirlemeden sonra gidin. Ayrıca alışveriş öncesinde çok ta fazla yemek yememelisiniz.

Mayo Ve Bikini Seçerken Mutlaka Deneyin

11-300x212

Evet, biliyoruz mayo ya da bikini denemek gerçekten de zahmetli bir iş. Hatta birden fazla denemek size oldukça yorucu gelebilir. Ancak bu işi gözünüzde çok büyütmeyin ve mümkün olduğu sürece mayo ya da bikiniyi alırken üzerinizde deneyin ve kendinizi aynada görün.

 

Mayo Ve Bikini Seçerken Ne İçin Alacaksınız Karar Verin

210b6cc2875c26c87fe156c19e06988a-189x300

Mayo veya bikiniyi alırken onu hangi amaçla kullanacağınıza da dikkat etmelisiniz. Yani üzerinde çok güzel desenler olan bazı mayolarla denize girmeniz pekte mümkün olmuyor. Denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra mayonuzun üzerinde bulunan o şık taşların ya da desenlerin olması gereken yerde olmadığına şahit olabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz mayoları sadece güneşlenmek için tercih etmelisiniz.

Mayo Ve Bikinide Seçimi

Yeni-Sıcak-Mayo-Bangdage-Bikini-V-Yaka-Seksi-Şerit-Büyü-Renkli-Mayo-Şerit-Tarzı-Bikini-Mayo-291x300
mayokini

Aslında belki de mayo ya da bikini seçiminde en önemli konulardan birside budur. Doğru renk ve desenleri seçmek.

Öncelikle çok zayıf olduğunuzu düşünüyorsanız açık renk bikini tercih etmelisiniz ve desenli olmalı. Desenler büyük olursa sizin çok daha zayıf görünmek yerine fit görünmenizi sağlayacaktır.

Eğer kiloluysanız, koyu renk bikini tercih etmelisiniz. Açık renkten uzak durmalı ve mümkünse desensiz tek renk mayo veya bikini tercih etmelisiniz. Ayrıca kesinlikle üçgen bikini tercih etmemelisiniz.

Büyük göğüslüyseniz ipli bikini sizi çok rahatsız edecektir. Daha çok straplez bikini üstleri tercih etmelisiniz.
Ancak göğüsleriniz küçükse ipli modeller tercih etmeniz göğüslerini olduğundan daha büyük gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu