Kışı Sıcak Geçirmek İsteyenler İçin İpuçları

Kışı Sıcak Geçirmek İsteyenler için son derece etkili aynı zamanda şık kombin önerilerimize göz atın. Bu kış hem şık hemde sıcak geçecek.

Bu Kışı Sıcacık Geçirmeye Ne Dersin?

Sıcaklığı aksesuarlarda yakalayabilirsin. Kışın sıcaklığını farklı ve zevkli çoraplarınla, seni sarmalayacak atkılarla, sıcacık eldivenlerinle, güzel berelerle elde edebilirsin. Sıcak bir kış için dolabınızda bu aksesuarlardan bulunmuyorsa yazımızı okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz. Size kışın sıcak kalmak hem de şık olmanın ipuçlarını anlatacağız.

Hem sıcak hem de güzel adımlar
Kış aylarında genellikle tayt ve pantolonlardan yana seçimler yapsak da, külotlu çorapları da tercih edebiliriz. Etek ve elbiselerle sizi hem sıcak tutup hem şıklık katacak bu seçimi yapmalısınız. Kışın gelmesiyle kendimize kombin sınırını çizmememiz gereklidir. Kendimizi kışın da özgür kombinler yaparken bulmalıyız.

Taytlarla birlikte kullanılabilecek soketleri de mutlaka görmemiz gerekir. Taytla birlikte çorap kullanmak için taytın paça tarafını kapatarak çorapları giymelisiniz.
Pantolonlar konusunda seçim sınırsız… Mommy jeanler ile birbirinden güzel soketler tercih edebilirsiniz. Çoraplarla jeanlerin ne kadar uyumlu olduğuna şaşıracaksınız. Şık ve ofis giyim için de birbirinden farklı pantolon çoraplarını da kullanabilirsiniz.

 

Kışa sıcak bir renk katın
Giydiğimiz montlar ve paltolar birbirine benzer yapıdadır. Yapıları,dokuları hatta renkleri bile. Bu sadeliği ve bu alışılmışlığı kıran parçaları edinmeliyiz. Size enerji verecek bu parçaları dolabınızda bulundurmanızda fayda var.
Ponpon Bere: Pembe, mor, mavi gibi alışılmışın dışında renkler kullanabilirsiniz. Böyle tatlı renkler kışı ısıtmak için birebir.
Leopar Atkı: Leopar deseni bu sezon oldukça trendken bu trendi bu şekliyle uygulamak size çok yakışacak. Tarzınıza biraz fark katmak için harika seçim.
Panço: Sadelik ve rutinle savaşanların en güzel kostümü. Farkınızı ortaya koyun.
Eldiven: Eldivenlerin 3 boyutlu desenlerle,ponponlarla olan uyumuna hayran kalacaksınız. Hem eğlenceli hem şık olabilirsiniz.

 

İçinizdeki sıcaklık dışınıza yansısın
Kış mevsimi için düşündüğünüz tüm olumsuz şeyleri bir tarafa koyun ve eğlenceli renkli bir kışa haızr olun. Bu kış da renkli parçalar tercih ederek, kışın soğuğunu ortadan kaldıracak sıcak tonlarla yaptığınız kombinlere yönelmelisiniz. Kendi stilinizi özgürce kombinleyerek sokak stilinde şıklığınızı konuşturmalısınız.
Kışın soğuğu da yağışı da bir kenara, hayatın güzelliklerini renklerle yaşamak her zaman en güzeli.

Yorum yapın