2023 Modasında En Beğenilen Trendler

2023 Modasında En Beğenilen Trendler nelerdi? 2024 modasında hangi trendlerin beğenilmesi bekleniyor ve hangi renkler hakim olacak.Hepsini derledik.

Bazılarımız için 2023 yeni bir başlangıçtı. Moda dünyası için de öyle oldu diyebiliriz. Trendlere karşı koyamadığımız gibi dolaplarımız da yenileniyor. Podyumda görme şansı bulduğumuz 2023 koleksiyonlarının kodlarını çözmekle uğraşmadan hiç, bu yıl nelerin yükselişe geçeceğini özetlemeye çalıştığım yazıya göz atmanızı tavsiye ederim.

Çeşitlilik o kadar çok ki kadınlar bu sezon kendine olan özgüvenlerini  daha da kazanacak.

bej trend
bej trend

Bej Baş Rolde En Beğenilen Trendler

Yumuşak renklerin kolayca oluşturduğu zarif görünüme hayran kalmamak mümkün değil. Bu yıl genel anlamda bejin popüler olduğu bir sezon oldu. Bu renkte olan farklı türdeki tüm parçalar ilginizi çekecektir. Eğer tümüyle bej rengi yansıtmak istemiyorsanız da bu rengi pastel tonlarla kullandığınızda da hoş görünümler yakalayacaksınız.

80'ler modası
80’ler modası

1980’lere taşınıyoruz

Güçlü omuzlar, lame, parıltılı parti elbiseler bu sezon da oldukça gözde. Özellikle takımlar da yükselişte. 80’li yılların trendlerini siz de dolabınızda taşımak isteyeceksiniz.

neon kombin 2019
neon kombin 2019

Neon Etkisi ile En Beğenilen Trendler

1980 lerde özellikle kullanılan neon renkler tekrar karşımıza podyumlarda,moda haftalarında çıktı. Neon renkler satenlerde,dantellerde rahat kumaşlarda da kullanıldı. Eğer fazlasıyla göz yormaktan korkuyorsanız kombin oluştururken tek parçayı neon renkte kullanabilirsiniz.

fiyonk detay ayakkabı
fiyonk detay ayakkabı

Zarif Fiyonklar

Zarif fiyonklar özgürce kombin edilmesiyle farklı tasarımlarla yıl boyunca karşımızda olacak. Aksesuarlardan kıyafetlere kadar her şeyde görmek mümkün.hayvan desen popüler trend

hayvan desen popüler trend

Hayvan Desenleri

2018 de de karşımızda gördüğümüz hayvan desenleri 2029 un da gözdesi oldu. Özellikle piton ve leopar desenler kıyafetlere damga vurdu. Daha çekici görünmenin altın anahtarlarından olan bu desenleri siz de benimseyeceksiniz.

pililer trend moda en beğenilen trendler
pililer trend moda

Pilililere Yer Açın

Daha kıvrımlı ve daha farklı pililere sahip olan parçalar dalga oluşturarak silüetinizi maksimum bir şekilde ortaya çıkarmak için hazır beklemektedir.

karpuz kol trend en beğenilen trendler
karpuz kol trend

Güçlü Omuzlar

Çarpıcı omuz detayları yeni bir şey değil ama eskisine göre daha kabarık ve dikkat çekici olacağını söylemek mümkün. Vatkalardan uzaklaşmanızı sağlayacak o kadar çok kol modelleri omuzu gösteren muhteşem parçalar var ki.

payet elbise tasarım en beğenilen trendler
payet elbise tasarım

Payetler

Nazik ve zarafet temsili parçalar tercih ederek bu trendi başarılı bir şekilde hayatınıza dahil edebilirsiniz.

takı tasarımları 2019
takı tasarımları 2019

Daha Büyük Hatta Daha da

Bu sezon neredeyse tüm parçalar ekstra büyüklükte olacak. Güzel haber şu ki; mini çantalara sığmaya çalışma derdi son buluyor. Şapkalar, çantalar, kolyeler…

Yorum yapın