Sonbahar Kış Trendi Trençkotlar

Dış giyimde en beğenilen en çok kullanılan parçalarından olan trençkotlar, şıklığınızı büyük ölçüde etkileyen ve tamamlayan kıyafetlerdendir. Üzerinize giydiğiniz ve ön planda olan trençkotlar, diğer kombinlediğiniz kıyafetlerinizden  daha çok dikkat çeker ve görünümünüzü diğer kıyafetlerinizden daha çok etkilemektedir. Sonbaharda ne giymek istiyorsanız isteyin mutlaka trençkotlardan vazgeçmeyin. Çünkü bu sezon sandığınızdan daha popüler parçalardan bir tanesi haline gelecek.

Hem klasik hem de çok şık duracak olan sizi cool hale getirecek olan trençkotlar, sokak stilinizde ve özel davetlerde de kendine yer edinecek ve vazgeçemeyeceksiniz. Ayrıca renkleriyle sizi daha enerjik hale getirecek. Her yaşa her zevke hitap edebildiğinden bütün dolaplarda bulunacak gibi gözüküyor.

Rahatına düşkün olanların oldukça ilgi gösterdiği ve bu sezon dışında son zamanlarda da en sevilenlerden biri olan trençkotlarda oldukça farklı bir akım göze çarpmaktadır. Standart olmanın son bulduğu büyük beden giyiminin arttığı bu akımda rahatlık ön planda tutuluyor. Daha modern görünümlü oversized modeller çok farklı model ve farklı renklerle bu şekilde salaş giyinmeyi tercih edip sevenler için adeta mükemmel parçalar haline geldi.

 

Trençkot seçimlerinin, renk ve model alternatiflerinin içinden vücut ölçülerine göre yapılması gerekiyor. Özellikle orta boy ve kısa boylu, “Trençkot bana yakışmıyor.” diyen kadınlar için kalça hizasında biten kısa modeller de sezonda yer alıyor.

 

Uzun Olan Trençkotlar

Her sezonda olduğu üzere bu sezonun da hem favorisi hem ön planda olmasıyla göze çarpan parçalardan. Uzun trençkotlar spor ve klasik tarzlarda mavi,yeşil,bej renklerin ön planda tutulan parçalarıyla daha yeni ve daha özgün tasarımlarıyla sonbaharın soğukluğunu ısıtacak ve kasvetini ise enerjik hale getirecek. Siz de bu parçalarla şık ve enerjik görünmek için dolabınızda uzun trençkotlara yer verin.

 

Feminen veya maskülen görünümü tercih eden kadınlar için birçok moda tasarımcısı farklı ve güçlü parçalarla gelmektedir. Stilinizi ve duruşunuzu güzelleştirmek için sizler de önerilerimizden faydalanabilir ve deneyebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kolay giyilebilir kolay kombinlenebilir olan trençkotlar sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Siz de bu sezon şıklığınızı konuşturacaksınız.

Yorum yapın