Kadın Blazer Ceket 2019 2020 Sonbahar Kış

Ekose,çizgili,geometrik desenlerle keten blazer ceketler bu sezon en önemli trendlerden bir tanesidir. Büyük boy blazer ceketler ve belden kuşağı olan ceketler sonbahardaki moda trendlerinden.

Kadın blazer ceket modelleri sonbahar kış 2019 2020 sezonu  için  mutlaka dolabınızda olmalıdır. . .

Ceket sadece erkekler için değil kadın modası için de en güçlü kıyafetlerdendir. Sokak stili trendleri sonbahar kış için blazer ceketlerin uygun olduğunu göstermektedir.sonbahar kış blazer ceket modelleri 2020

sonbahar kış blazer ceket modelleri 2020

Boyfriend blazer ya da büyüklerinize ait blazer çok farklı şekillerde kombinlenebilir. Hiçbir kombini kötü bir stile sahip olmayacaktır. Her zaman şık görünürsünüz. Kalem eteklerle ve rahat taytlarla mükemmel bir şıklık elde edersiniz.

2019-2020 Sonbahar Kışı için kadın blazer ceket modelleri şu şekildedir: omuzlar ve kollar geniş ve strüktür gerginlik olan ceketlerdir. Kumaşlar genellikle geleneksel klasik modelleri içerir. Ekose desenler,kadife yün tasarımlar çok farklı çeşitleriyle dolaplarınızda yer almayı bekliyor. İnce çizgileri olan blazer ceketler ve ekoseler bu sonbahar kış mutlaka kullanılmalıdır.

 

2019 kış bayan blazer kombinleri
2019 kış bayan blazer kombinleri

Blazer Ceketler Nasıl giyilir?

  • Blazer + opak çorap & tayt : Blazer ceketler dış giyim tarzında da kullanılabilir. Ayrıca bu stil oldukça moda
  • Blazer + kot pantolon :  Çok rahat veya çok resmi de durmayan bu kombin hem kolay hem de şık. Ofis şıklığınızda ve haftasonu dışarısı için kesinlikle kullanılması gerekir.
  • Blazer +Kemer : Kemerle belden takılan çantalar arasında bu kombinle müthiş olacaktır.
  • Blazer + balıkçı yaka : Sıcaklıkların azalmasıyla uygulanabilecek bir kombin fakat fazla yün içeren kalın kazakları kullanmamanız tavsiyemizdir.
  • Blazer + pileli etek : Üniversite stili bu sezon da eskide kalmadı. Modası geçmeyen bu kombini mokasen ayakkabılarla giymeyin. Bağcıklı botlarla kesinlikle denemelisiniz.
  • Blazer + Uzun ve Midi etek : Geleneksel görünen aynı zamanda sizi daha resmi gösterecek bu kombinde dokuların uyumuna kendinizi bırakın.
Kadın Blazer Ceket Modelleri 2018 2019 Sonbahar Kış
Kadın Blazer Ceket Modelleri 2019 2020 Sonbahar Kış

Sokak stilinde blazer ceketle kullanılan farklı tarzlarda çoraplar mevcuttur. Fantazi çorapların özellikle tercih edildiği kombinler oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici. Kesinlikle fark edilmeyen bir kombinasyon, mini bir elbise gibi kısa ceket .

 

Yorum yapın