Fular Kullanmanın Püf Noktaları

Fular kullanımı basit ve çeşitli bir o kadar da şık bir aksesuardır.

Aksesuarlar söz konusu olduğunda çanta,ayakkabı ve takılar akıllara gelse de farklı kullanımlarıyla fularlar da ilginizi çekmelidir. İlkbahar yaz aylarında en çok kullanılsa da fularlar zamansız parçalar olabilmektedir. Fularları her mevsimde kullanabilirsiniz. Fularların sadece boyun kısmına takıldığını düşünmemek gerekir. Az sonra okuyacakların sana farklı desenlerdeki fularları nasıl farklı kullanabileceğini anlatacağız. Çiçek desenli,çizgili,uzun ve kısa,puantiyeli,leoparlı,geometrik çizgili fularlar ile kombin yapabileceğin binlerce seçenek mevcut. Örneğin  çizgili denizci temalı bir bluz ile kullanılan canlı renklerdeki bir fular ile şıklığına şıklık katabilirsiniz. Kullanım rahatlığı ve şıklığınızı artıran bu güzel aksesuarlar sizi tamamlayacak parçalardır. Önerilerimiz fularları nasıl kullanman gerektiğiyle alakalı olsa da elbette siz de ayna karşısında birçok şekilde tarzınıza uygun bağlayabilirsiniz. Kate Moss’dan Leandra Medine’ye, Gigi Hadid’den Kendall Jenner’a birçok sokak stili yıldızı da stilinde sıkça fularları kullanıyor. Siz de cool görünmek istiyorsanız fularları kombinlerinize dahil etmelisiniz.

"<yoastmark

Boğaz kısmına düğüm atmak

Boğaza bağlanan fularlar en çok bu şekilde kullanılır. Uzunluğuna önem verilmeden boğaza sarılan düğüm atılan parçalar çok sık kullanılıyor. Basic tişört ve jeanlerle müthiş bir uyum sağlamaktadır. Sade giyinmişseniz hareketli bir fuları da kullanabilirsiniz. Beyaz gömleklerle de aksesuarınızı ön plana çıkararak şık olabilirsiniz.Beyaz gömlek ile de çok uyumlular. İstersen gömleğinin yakasının önünden bağlayarak sarkıtabilirsiniz., isterseniz bağlamadan gömlek yakalarından içeriye doğru aşağı bırakabilirsiniz. Çok kısa olan fularları ikiye katlayıp üçgen şekle getirip de kullanabilirsiniz.

"saç

Saç Tokası Şeklinde Fular Kullanımı

Toka bulamadığında ya da farklı bir kullanım için fularları saçlarınızla buluşturabilirsiniz. At kuyruğunda, topuzlarda ya da bant halinde fularları kullanmak oldukça eğlenceli. Örneğin eşorfman ve şort ile yakaladığınız spor şıklığınızı fularlarla artırabilirsiniz. At kuyruğunu daha alttan yaparak ışıltılı bir fularla gecenin parlayan yıldızı ol. Fularlar sahilde de size uyum sağlayacak. Saçlarınızın istediğiniz gibi görünmediğinden yakındığınızda bir fular sizin imdadınıza koşacaktır.

"bilek

Bileklik Görevi

Birçok renkleri ve desenleriyle fularları bileklerine bağlayarak kullanmayı denemelisiniz. Festival ve partilerde fularları kullanmak oldukça eğlenceli. Fular kullanmakta bir sınır yok. Sadece bileğine değil koluna ve ayak bileğine bile kullanabilirsiniz. Ayrıca bohem şıklığınızı da muhteşem yansıtacağınızı unutmayın.

"kemer

Kemer Olarak Fular Kullanın

Uzun fular ve şalları kemer şeklinde kullanmayı kesinlikle denemelisin. Jean ve gömleklerle kullanman seni cool gösterecektir.

"çanta

Çantalara Fular İle Renk Katın

Sadece boynunda bileklerinde kullanmak gibi bir sınır yoktur. Gece ve gündüz stillerinde çantalarına fularlarla kullanabilirsiniz. Çantana hareket katmak şapkalarla da oldukça uyumlu görünecektir. Hatta şapkalarınıza fularlarınızı sararak festivallerde cool görünebilirsiniz.

"şapka

Yorum yapın