Dolabında Olması Gereken Jean Pantolonlar

Jean pantolonlar bayan modasında en çok sevilen ve kullanılan parçalardan bir tanesidir. Kombinlere ve tarzlara kolay uyum sağlamasıyla çeşitlerinin fazla ve seçeneklere açık olmasıyla sevilir olmuştur. Bu yazımızda gardırobunda bulunması gereken beş jean pantolon tarzını açıklayacağız.

darpacajean

Dar Paça Jean Pantolonlar

Her sezon trend halinde olan dar paça pantolonlar çok satan ve sevilen modellerdendir. Rahat olan kumaşıyla ve esnekliğiyle sizler tarafından da sevildiğini umuyoruz. Cool duruşuyla her stile uyum sağlıyor. Şık kombinlerinizin tartışmasız en cool parçalarından bir tanesidir. Spor ayakkabıyla da topuklu ayakkabıyla da uyum sağlamaktadır. Dolabınızda olmazsa olmaz parçalar arasına bu jean pantolonu da koyacaksınız.

 

borupaca(1)

 

Boru Paça Jean Pantolonlar

Bu jean pantolon düz bir kesime sahip. Ayrıca basen bölgesinde fazlalığı olan kadınlar için mükemmel kurtarıcı bir parçadır. Düz duruşuyla ve rahatlığı konforlu ve şık bir görünüm sunmaktadır. Topuklu ve spor ayakkabılarınızla oldukça uyumlu görünecektir. Daha yüksek bir jean tercih ederseniz daha rahat ve fit gözükeceksiniz.

 

boyfriendjean

Boyfriend Jean Pantolonlar

Boyfriend jean pantolon modelleri sokak stilinin en sevilenleri arasına girmektedir. Rahatlığı ve cool görünümü yüzünden vazgeçemeyeceksiniz. Bu pantolonları spor ayakkabınız ve sweatshirtlerinizle birlikte kombinlediğinizde şıklığınıza şıklık katmış olacaksınız. Özgür ve rahat bir kombin olmasıyla sadece sokaklarda değil işinize giderken bile kullanabileceksiniz. Boyfriend pantolonlar ofis stilinde loaferlar ve blazer bir ceketle kombinlerken içine basic bir tişört giyinebilirsiniz.

 

ispanyolpaca(1)

İspanyol Paça Jean Pantolonlar

İspanyol paça pantolonlar dolaplarınızda mutlaka bulunması gerekli olan parçalardandır. Bu jeanleri kullanmanın başka bir avantajı ise bacak boyunu olduğundan daha uzun göstermesidir. Kısa boylu kadınların topuklu ayakkabı kullanmalarıyla birlikte yüksek beli olan jeanlari kombinlediklerinde boyları olduğundan daha uzun görünecektir. Hem klasik hem de spor olarak kombinleyebileceğin İspanyol paça pantolon modelleri için alışverişe başlamalısın bile.

bol kesim Jean pantolonlar

Bol Kesim Jean Pantolonlar

Bol kesim pantolonlar efil efil ve rahat olmasından dolayı yazın en çok tercih edilenler arasında. Tene yapışmayan dokusuyla rahatlık veren bu pantolonlarla sen de özgürce kombinler yapabilirsin. Tamamen pamuktan üretilmesiyle sokak stilinde rahatça kullanabileceksiniz. Her kesimden kişiye oldukça yakışacak bu pantolonları edinmelisin.

 

 

 

Yorum yapın