Kışın Vazgeçilmezlerinden Triko Kazaklar

Triko Kazaklar nasıl kombinlenir buyrun yazımıza.

Kışı cool ve sıcak geçirmek isteyenler için triko kazaklardan vazgeçmemelisiniz. Bu kazaklar sizi hem sıcak hem de rahat tutacak. Klasik ve modern görünmek isteyenler için çok çeşitli şık ve cool tasarımlarıyla bu kış da sizin dolaplarınızda yer almayı bekliyor. Size yardımcı olacak önerilerimize göz atmalısınız.

Soğuk havalarda triko kazaklar adeta bir can kurtaran vazifesi görüyor. Birçok tarza uyum sağlıyor. En trend tasarımlara bakmadan önce size ilham verecek fikirlerimize bakmalısınız.

Kış Trendi : Triko ve Kazak Kombinleri 2019

Soğuklar yaklaştıkça stilinize uygun rahat ve sizi sıcak tutacak parçalar edinmek isterseniz bu sezon mutlaka renkli ve farklı modellerde triko kazaklara yer vermelisiniz. Size bu noktada fikirler sunacak yazımıza geçelim.

Fitilli Triko kazaklar

fitilli kazaklar
fitilli kazaklar

Sonbahar kış sezonunda bir çok farklı stili tamamlayan ve en önemlisi sıcak ve rahat bir kullanım sunan triko kazaklardır. Bu sezon sokak stilinde karşımıza en çok çıkan tarz fitilli trikolar olacak. Canlı ve desenleri birbirinden farklı bu fitilli trikolar sizi hem modern hem klasik bir görünümde gösterecek.

Fitilli triko kazakların sıcak ve rahat olmalarından başka avantajı da bulunuyor. Boyuna çizgileriyle sizi daha uzun gösterecek. Yüksel bel pantolonla da bu avantajı arttırıp daha uzun gözükebilirsiniz. Günlük stiller ve şık görünümler için bu kazakların üstüne blazer ceket kombinlemek de hoş duracaktır.

 Oversized Kazaklar

bol kazak ile uzun etek kombini 2019
bol kazak ile uzun etek kombini 2019

Oversized kazaklar bu sezon da sokak stiline damgasını vuracak. Hem cool hem sıcacık bu parçalardan vazgeçen olmayacağını düşünüyoruz. Elbette bu kazaklar sizi daha kilolu gösterebilir fakat sıcak tutması ve rahatlığıyla oldukça hoş bir tercih yapmış olacaksınız. Kilolu gözükmek dışında bir sorununuz yoksa bu parçalar size kışı rahat bir şekilde geçirmenizi sağlayacak.

Büyük kol kazaklar

büyük kol kazak
büyük kol kazak

Balon kollu kazaklar bu sezon oldukça popüler olacak. Kesinlikle denemenizi düşündüğümüz bu kazaklar birçok yerde karşınıza çıkacağından şüphemiz yok. Kol detayları size şıklık ve yapısıyla size rahatlık katacak. Mont ve kaban giymeden önce bu kazaklarla uygunluğunu ölçmeden giymemenizi tavsiye ederiz. Kullanım açısından zorluk çıkarabilir.

Boğazlı kazaklar

boğazlı kazak
boğazlı kazak

Boğazlı kazakların her sezon moda olması ne kadar sevildiğinin bir göstergesi olsa gerek. Hem klasik hem modern tarzda kombin yapabilirsiniz. Kombin yapması ise giyilmesi kadar kolay. Renk olarak koyu renklerin ön planda olduğunu söylemeliyiz.

Örgü kazaklar

örgü kazak Triko Kazaklar
örgü kazak

Bu kışın en trend kazak modelleri arasında kalın örgülü kazaklar yer alıyor. Klasik görünümden hoşlananlar için muhteşem bir görünüm sunuyor. Kalın olmalarıyla eteklerle kombin yapılması oldukça hoş duracaktır. Rahat ve şık olmak bu kazaklarla zor değil.

Yorum yapın