Cool Olmanın Yeni Anahtarı: Beyaz Giyinmek

Beyaz giyinmek kışın yanlıştır algısını yıkıyoruz. Moda dünyası farklı ve müthiş tasarımlarıyla beyaz renkli mükemmel parçalarla kışa damga vuracak. Kış aylarında beyaz rengi kullanmak cesur olmayı gerektirse de cool olmanın en güzel örneği olarak gösterilebilir. Kuru havalarda beyaz kıyafetleri giymenizde bir sakınca yok elbette hatta karlı günlerin de vazgeçilmezi haline gelmeli bizce. Monokrom stilde de giyinebilirsin yada farklı renklerle kombin yapabilirsiniz.

beyaz bot trendi
beyaz bot trendi

AKSESUARLARLA BEYAZ GİYİNMEK

Beyaz giyinmek sadece kıyafetlerde yer almıyor. Aksesuarlarda da beyaz rengin ışıltısını yakalayabilirsin. Dolabınızda kesinlikle olması gereken ayakkabılardan bir tanesi de beyaz bilekte biten bir bot. Böyle botlar jeanlerle muhteşem bir şekilde görünecektir. Beyaz rengi dolabına dahil ettiğinde sokak stilinde oldukça şık görünebilirsiniz. Dış giyimlerde de beyaza başvurmanı öneririz. Elbiselerle yakaladığınız uyumu her türden pantolonla da yakalayabilirsiniz. Dolabına ekleyebileceğin birçok beyaz parça olacağını umut ederek önerilerimize bakmanızı tavsiye ediyoruz.

beyaz renk kombin 2019 beyaz giyinmek
beyaz renk kombin2019

Örneğin beyaz renkli spor kesimli oversize bir bluz ve bu tarz bir elbise özel gecelerde ve iş ortamı şıklığında uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Zamansız kullanılabilen her sezon trend stillerinizden bir tanesi olan bu parçaları çok seveceksiniz. Krem rengi salaş bir kazak ile beyaz skinny jean uyumunu da çok seviyoruz. Mevsimler arasında da kullanabilirsiniz. Rahat ve kolay kombinlenebilmesi ile sevdiklerinizden birisi de tulumlar olacak. Bu sezon da çok cool görünebilirsiniz. Bot ve çizmelerle bu tarz parçaları kombinleyip şıklığınıza şıklık katacaksınız.

mom jean beyaz gömlek
mom jean beyaz gömlek

Sokak stilinizin dışına çıkıp özel gecelerde de beyaz renklerle parlayabilirsiniz. Payetler bu sezon oldukça moda ve tasarımlar da göz dolduruyor. Beyaz payetler de denemeye değer tarz ve tasarımlarla kullanıma sunuldu. Partide giydiğin beyaz payetli bir elbiseyle ne kadar cool olacağınızı tahmin edemezsiniz.Biraz cesaret gerektirse de beyaz saten ince askılı bir elbise edinmeni tavsiye ediyoruz. Tek parça ile zarif bir gece şıklığı yakalayacağına şüphe yok. Beyaz ceket ve pantolonları kombinleyerek feminen görünümünü ön plana çıkaracak tasarımlar sizi bekliyor.Bu renge şans vermeni şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu renkle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

beyaz şıklık beyaz giyinmek
beyaz şıklık

Yorum yapın