Basit Kombinlerle Şık Görünüm Elde Edin

Basit kombinlerle şık görünüm elde etmek son derece dikkat gerektirir.Ancak her mevsimde sizin için önemli olan hem şık olmak hem de rahatınızı bozmayacak konforlu kıyafetlere sahip olmak değil midir? Bizce de hem şık hem konforlu olmak,bu şekilde kombin yapmak oldukça keyif vericidir.

Muhteşem bir halde taşıdığınız tüm parçalarınızı düşünün ve günlük giyiminiz için tek tek kombin oluşturun. Ama öncelikle dolabınızda birbirinden farklı kıyafetlerin olması gerekir. Elbette modayı takip etmek trend stile sahip olmak önemli ama hoş ve zarif görünmek için zaman zaman temel klasik kıyafetlere de yer vermek ve kombinlemek önemlidir.

Basit ama şık görünmek için göze batmayan ara renkler yerine pastel açık tonlar tercih edilebilir. Krem,beyaz,bej vs..kullanıp yalın bir görünüm elde edebilirsiniz. Gündelik yaşamınızda farklı kombinler oluşturmak için aksesuarların önemi ise oldukça büyüktür. Bu yazımızda denenmiş ve beğenilmiş kombin önerilerimize göz atabilirsiniz.

Kot Etek Kombini

kot etek kombin
kot etek kombin

Salaş Gömlek Kombini

Siz de yazın en çok kullanılan parçalarından biri olan kot eteklerinizi böyle rahat kumaşlara sahip salaş gömleklerle bir arada kullanıp hem şık hem konforlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

maxi elbise kombin
maxi elbise kombin

Maksi elbiselerin oldukça rahat olduğunu kullananlar bilmektedir.Sizi daha cesur ve rahat gösterecek bu elbiseler dolabınızda mutlaka bulunmalı. Tek bir kıyafetle şık olmak bu elbiselerle mümkün. Yaz mevsiminde sandaletlerle soğuk mevsimlerde kısa botlarla bile her mevsimde kullanabilirsiniz. Bu elbiseler uygun renkte ve tarza uygun aksesuarlarla tamamlandığında mükemmel bir kombin oluşturmuş olacaksınız.

yüksel bel pantolon takım
yüksel bel pantolon takım

Yüksek bel pantolon takımlarından oldukça şık bir görünüm elde etmek sanılanın aksine çok kolay ve rahattır.Son zamanlarda takımların gözde olmasıyla moda dünyasında markalar tarafından oluşturulmuş müthiş kombinler mevcuttur. Ayrıca bu takımları kullanmanın mevsimi zamanı yok. Sizi her zaman şık göstermek için kurtarıcı olarak dolabınızda bulundurmanızı öneririz.

aksesuar basit kombinlerle şık görünüm
aksesuar

Takılarınızı göstermemekten, kullanmadığınız aksesuarlarınızı takmamaktan vazgeçip onları ön planda tutmayı deneyin. Kombinlerinizi daha sade hale getirip takılarınızı özgürce kullanabilirsiniz. Üst üste yüzükler,sıralı bileklikler,bandanlar ve gözlüklerle rahat ve şık tavrınızı ortaya koyabilirsiniz.

şapka günlük şıklık basit kombinlerle şık görünüm
şapka günlük şıklık

Şapka kullanmaktan günlük hayatta kullanmaktan vazgeçmeyin. Hatta sağlık ve konforunuz açısından düşündüğünüzde şapkasız dışarı çıkmayın. Ayrıca saçların şeklinde sorunlar olduğunda,uğraşmak istemediğinizde dert etmenize gerek yok. Az kullanılmış haftalardır duran o şapkanızı şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Biraz hareket katmak günlük tarzınıza şıklık katacaktır.

Yorum yapın