Yazın Beyaz Elbise Giymenin İpuçları Nelerdir?

Yazın beyaz elbise giymenin ipuçlarını sizlerin de seveceği ve beğeneceğini düşünüyoruz. Bu sıcak havalarda beyaz elbise giymek isterken aklınız; “ Beyaz elbise giyerken nasıl kombinlerim?” sorusuna takılıyorsa bu 5 yol sizleri kurtaracaktır. Beyaz elbise giymek, beyazlara bürünüp dışarı çıkmak için yaz mevsiminden daha iyi bir zaman bulabilir misiniz? Güneş ile buluşmak, plajlarda güneşin tadını çıkarmak, denizi doyasıya yaşamak için en iyi seçenektir ve beyaz elbiseyi kombinlemek gerekir. Yaz şıklığına en ideal görüntüyü sağlamak için tenlerimizi bronzlaştırabiliriz. Güneşin, bronzlaşmış tenlerimizde beyaz rengini bırakırken vereceği kontrast, yaz şıklığına en iyi görünümü kazandıracaktır. Ancak yaz mevsiminde beyaz elbise giyerken saklanan insanlar da var. Bu çabalama telaşınıza ortak ipuçları hazırladık. Yaz mevsiminde herkes beyazları giyse bile tüm gözler sizin üzerinizde toplanacak!

Yazın Beyaz Elbise Giymenin Jane Birkin Stili

Moda dünyasında şıklığın keşfini yapan Jane Birkin’in ilham dolu stilini denediniz mi? Beyaz tişört ve Jean ile oldukça cool görünen Birkin, beyaz tercihiyle oldukça ilham verici oldu. Tabi bu görünümü sağlamak için hasır çantasını da eksik etmedi. Biliyorsunuz ki bu yaz en popüler kategorisinde yine hasır çantasına rastlayabiliyoruz. Fakat 70’ler stili, etkisi arayanlar da şu kilit parçaları seçebilir; beyaz elbise, loafer terlik ve tabi ki de hasır çanta!

 

Yazlık Beyaz Elbise Tercihinde Athleisure Etkisi

Günlük hayatınızda spor salonlarına giderken giydiğiniz elbiseleri, günlük hayatınızda yani o an ki stilinize adapte etmeyi denediniz mi? Bu durumu gerçekleştirme, stile adapte edebilme trendine athleisure denir. Bunu, beyaz elbiseler ile yapmanın en kolay yolu sneaker giymektir. Beyaz yahut renkli bir çift sneaker beraberinde şık bir sırt çantası ile oldukça iyi görünecektir. Spor ve şık, konforlu bir görünümü elde etmeniz mümkün olacak.

Beyaz Elbisede Bohem Stil

Sienna Miller ve Alexa Chung’ın (Olsen İkizleri) bohem ve salaş olan fakat bir o kadar da güzel görünen stilleri iham verici. Böyle durumlarda yapılması gereken uzun yahut midi boy bir elbiseyi kombinlemek için şunları deneyin. Elbise yanında doğal makyaj, kendi haline bırakılmış saçlar, toprak tonlarını taşıyan sandaletleri bir araya getirebilirsiniz. Yaz havasına eşlik edebilmesi için büyük hasır şapkaları da kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Yorum yapın