PVC Şeffaf Çanta Nasıl Stillendirilir

Şeffaf çanta ve plastik aksesuarlar birçok parçayla kombinlenip mükemmel uyumlar yakalanabilir. Son zamanlarda şeffaf çantaların sınırı olmadığı açıkça görülüyor. Şeffaf çantaların ilgi çekici ve kullanımının kolay olması zamanla kendini sevdirmesine sebep oldu. Şeffaf çantaları daha yakından tanımak ve olanaklarını öğrenmek için sizlerle fikirlerimizi paylaşacağız.

"<yoastmark

Şeffaf olmasının en dikkat çeken ve şaşırtan yönü özel hayatınızın paylaşılmasına olanak sağlamasıdır. Yaşamınızda kullandığınız malzemeleri ve sizi yansıtan yönlerinizin apaçık olduğu bir aksesuardır. Şeffaf çanta taşımak günlüğünüzün herkesin kullandığı bir masaya konulması gibi bir durumdur. Herkesin açıp okuma imkanı bulunmaktadır. Eşyalarınızı herkese açık bir şekilde gösterebilirsiniz. Çantanızı gören herkese farklı kişiliğinizi cüzdanınızla,telefonunuzla,bir kitapla yansıtmak mümkün. Şeffaf çantanızla eğlenceli bir kombin yapabilirsiniz. Eşyalarınızla çantanızı her gün farklı şekillerde gösterebilir ve süsleyebilirsiniz.

"<yoastmark

Şeffaf Çanta

Transparan çanta, özel kozmetik ürünlerinizin de sergilenmesini sağlar. Renkli bir konsept ürünlerinizle oluşturabilirsiniz. Kötü görünen eşyalarını mutlaka gizlemen gerekir. Bu tür iğrenç görüntüye sebep olacak şeylere hemen hepimiz sahibizdir. Anahtar, kredi kartları, bozuk paralar hoş ve şık bir cüzdanda saklanmalıdır. Şeffaf çantalar tek tip renklerle ve minimalist görünümlü kombinlerle bir araya getirilmelidir. Şeffaf bir çanta klasik kıyafetlerle, siyah beyaz kombinlerle muhteşem uyum yakalayabilir. Çizgili,ekose ve çiçekli desenlerle birlikte kullanıldığında oldukça uyumlu olduğunu farkedeceksiniz.

"<yoastmark

Şeffaf çantalarınızın içine koyabileceğiniz küçük ama şık farklı objeler bulmalısınız. Bunu yapmakla kimsede olmayan özgün bir tasarım oluşturmuş olursun. Neon renklerle soğuk renklerden vazgeçmeyin. Gümüş ve altın görünümlü aksesuarlar sizi şıklıkta bir adım öne çıkarabilir. Özgür biçimde eğlenmeyi seven bir görünüm size olab bakışların artmasını sağlayacak. Bu konuda çantanız gibi kendiniz de şeffaf olmalıdır. Siyah bir takımla yüksek topuklu ayakkabılar sizi şıklıkta ön planda tutacak. Bu şık ve girişimci çalışan bir kadın için idealdir. Göz kamaştırıcı Kate Moss’dan ilham alan görünüm için zarif bir Nineties’den ilham alan saten elbisesiyle eşleştirin. Her gün rahat ama iyi bir görünüm için, en sevdiğiniz yüksek belli kot pantolon ve keskin beyaz bir tişörtle kıyafetinizi eşleştirin. Şeffaf torba beklenmedik fakat aşırı derecede etkili bir eklenti olacaktır.

Yorum yapın