Yaptığınız Kombine Göre Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Günlük ve çalışırken giyilen ayakkabılar ayakları dış etkenlerden koruması amacıyla giyilse de ayakkabılar şıklık açısından çok önemlidir yaptığınız kombine göre ayakkabı nasıl seçilir? Ne kadar şık giyinilirse giyinilsin tercih ettiğiniz ayakkabı modeli giyiminize uygun değilse giyim şıklığının hiçbir anlamı kalmamaktadır. Kombin yaparken ayakkabı çok önemli etken olup yapılan kombini tamamlamaktadır. Kombine göre ayakkabı seçimi değil de ayakkabıya göre kombin seçimi yapıldığı takdirde ortaya şık kombineler çıkmaktadır. Böylece oluşan şıklık etraftaki kişiler tarafından büyük dikkat toplayacak ve beğenilecektir.

Spor Kombine Göre Ayakkabı Seçimi

Spor kombinler özellikle yaz aylarında rahatlık bakımından hem erkek hem de kadınlardan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Spor kombinler rahatlık bakımından tercih edildiği gibi şıklık bakımından da tercih edilmektedir. Spor giyimler erkeklerde ve kadınlarda güzel tercih yapıldığında ortaya çok güzel kombinler çıkmaktadır.

Çok kaliteli olmasının hiç bir önemi yoktur. Şıklık açısından güzel bir kombin olması yeterlidir. Spor kombinler için mutlaka spor ayakkabılar tercih edilmelidir. Yapılan kombinin altına giydiğiniz spor kıyafetlerin rengine ve cinsine göre belirlen spor ayakkabı ile şık bir kombin yapmak mümkündür. Burada önemli olan ayakkabının yapılan kombine göre renk ve tarz açısından uyumudur. Bu uyumlar sağlandığı taktirde ortaya çok güzel kombinler çıkabilmektedir.yaptiginiz kombine gore ayakkabi nasil secilir

Klasik Kombine Göre Ayakkabı Seçimi

Klasik tarzdaki kombinler genelde iş yaşamında memurlar, müdürler, patronlar tarafından tercih edilse de aslında günlük olarak çok güzel kombinler yapılarak tercih edilebilir.

Klasik kombinler iş hayatındaki çalışan memurların, patronların, müdürlerin iş yaşamındaki ciddiyetini göstermektedir. İş yaşamında klasik kıyafetlerin oldukça önemi büyüktür. Klasik kombine göre ayakkabı seçimi yapılırken klasik ayakkabılar tercih edilerek klasik yapılan kombin tamamlanmalıdır.

Klasik ayakkabı ile tamamlanan kombin ile ortaya şık bir klasik kombin çıkmaktadır. Klasik kombinde kahverengi bir kemer tercih edildiyse ayakkabıda kahverengi renginde klasik ayakkabı seçilerek kombin güzel bir şekilde tamamlanabilir.

Yazlık Kombine Göre Ayakkabı Seçimi

Yazlık olarak yapılan kombinler genel olarak rahat kombinlerdir. Bu kombinler spor tarzda olabilmektedir. Yazın sıcakta rahatlık bakımından tercih edilen yazlık kombinlere spor tarzda bir ayakkabı ile tamamlamak şıklık açısından oldukça iyi bir karardır. Yapılan kombinin rengine göre seçilen spor ayakkabı şıklığı ile dikkat çekecektir.

Yorum yapın