Sizi Daha Çekici Gösterecek Detaylar

Yetişmeniz gereken çok önemli bir davet ya da iş toplantısı mı var? Ya da arkadaşlarınızla buluşacaksınız ya da çok fazla vaktiniziz yok. Acilen hazırlanmanız gerekiyor aynı zamanda şık ta görünmek istiyorsunuz işte sizi çok daha şık ve çekici gösterecek birkaç detay var. Gelin bunların neler olduğunu beraber inceleyelim.

Daha Çekici Görünmek İçin Topuklu Ayakkabılar

topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabılar sizi hem daha çekiç hem de daha uzun boylu gösterecektir. Ancak orta topuklu ayakkabıları seçmeniz hem her kıyafete daha iyi uyum sağlayacağı için hem de daha az riskli olacağı için daha mantıklı olacaktır. Ancak topuklu ayakkabı ile yürümekte zorlanıyorsanız tabii düz topuklu ayakkabılar tercih etmelisiniz

Daha Çekici Görünmek İçin Ruj

dolgun dudak

Ruj sürmeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Dolgun ve kırmızı dudaklar çekici görünmek için önemli bir detaydır. Ruj sürmekten hoşlanmıyorsanız ya da o an istemiyorsanız. En azından parlatıcı kullanmalısınız. Sadece parlatıcı kullanacaksanız da üst dudağınızın orta kısmına biraz fazla uygulayarak dolgun ve çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için dolgun dudaklara nasıl sahip olabileceğinizle ilgili yazımıza bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Daha Çekici Görünmek İçin Elbise

elbise

Evet elbise tercih etmek sizi çok daha çekici gösterecek bir başka detay. Elbise seçiminizde ise kırmızı ya da siyah tercih etmeniz ise elbisenizin çekiciliğini bir kat daha arttıracak başka bir detay. Elbiseniz vücudunuzu saran bir model olursa daha iyi bir tercih olacaktır. Tabii tercihe göre göğüs dekoltesi ya da mini bir elbise tercih etmeniz de çekiciliğinizi arttıracak bir başka detay olacaktır.

Daha Çekici Görünmek İçin Saçlar

topuz dağınık saç

Kendinize en fazla yakışacak olan ve çabuk yapabileceğiniz bir saç modelini önceden acil durumlar için belirleyin. Bu konu hakkından genel geçer bir şey söylenemez size daha dağınık modeller de yakışabilir daha toplu saçlarla daha çekici de olabilirsiniz. Bunun için bunun seçimini önceden yapmanızda yarar var.

 

Tüm bunların dışında en önemli olan ise kendinize olan güveninizdir. Kendinize güveninizi kesinlikle kaybetmeyin kendinize güvenmek yürüyüşünüzü dahi etkileyecektir. İyi bir yürüyüşte çekici bir görüntü için çok önemli bir detaydır. Siz kendinize güvenirseniz çekici görünmemeniz için önünüzde hiçbir engel kalmaz. Her zaman söylediğimiz gibi unutmayın çok güzelsiniz.

 

 

Yorum yapın