Kirpik Serumları Nasıl Kullanılır?

Kirpik serumları kirpiklerin sağlıklı ve düzenli uzaması adına kozmetik dünyasının geliştirdiği önemli ürünlerden bir tanesidir. Kirpik serumları içerisinde yer alan özel formülasyonların desteğiyle uzaması sağlanır ve hacimli düzeyde bir görünüm meydana gelir. Kirpikler için kimyasal uygulamaların kullanımları yerine kirpik serumlarının düzenli şekilde kullanılmasıyla kıvrık bir görünüme sahip olunabilir. Kirpik serumları içerisinde kullanılacak olan ürünler;

Lilash Pruified Eyelash Serum

Lilash Pruified Eyelash Serum kirpik serumları

Kirpik köklerinizin beslenmesini sağlayan serum kısa zaman diliminde uzun ve hacimli bir görüntüye sahip olmaya olanak sağlayacaktır. 6 hafta boyunca düzenli şekilde kullanılması sonucunda olumlu etkilere sahip olunur.

Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer

Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer

Son dönemler çıkan kozmetik ürünleri içinde bulunan bu serum maskara adından fazlasıyla söz ettirdi. Bu maskarayı kullanan kişiler kirpik serumlarından alınacak olan etkiye sahip olur. Kirpiklerin tamamına bakım yaparak uzamasını sağlarken dökülmesinin de önüne geçer. Gece yatağa girmeden önce yahut kişiler dışarıya çıkmadan maskara uygulaması yapmadan hemen önce bu serumun uygulamasını yapmalıdır. Özellikle kirpiklerin sağlıklı şekilde uzaması adına kullanılır. Düzenli kullanımda kısa sürede etki gözlemlenir.

Mavala Double Lash

Mavala Double Lash kirpik serumları

Kirpik bakımı denildiği zaman akla gelen ilk markadır. Fiyat açısından da uygun olan bu ürün kirpiklerin sağlıklı biçimde korunmasına olanak sağlar. Ayrıca hızla uzayan kirpikler hacimli, dolgun ve gösterişli bir yapıya sahip olur.

Shiseio Full Lash Volume Serum

Shiseio Full Lash Volume Serum kirpik serumları

Marka her zaman çıkardığı kozmetik ürünlerde kaliteli şekilde adından söz ettirmektedir. Bu sektörde her zaman adını altın harflerle yazdıran markanın kirpik serumu da güçlendirme ve hacimli şekilde uzama olanağı sağlayarak muhteşem bir görüntüye kavuşmanızı sağlar.

Kirpik Serumu Alımında Dikkat Edilecek Noktalar

  • Kullanılacak olan serum desteğinin kimyasal maddeler içermemesi gerekir.
  • Alınacak serumun içeriği oldukça önemli bir detaydır. Serumun içerisinde bulunan maddelere alerjinizin olmadığını bilmeniz gerekir.
  • Kirpik serumlarının gözlerde sorun yaratmaması adına güvenilen markalardan ve güvenli yerlerden alınması da oldukça önemlidir.

Kirpik serumları dip kısımlara uygulandığı için yukarıda listelenmiş olan dünyaca ünlü markaların kozmetik ürünlerinin kullanılması daha sağlıklı olur.

Bunların dışında başka yöntemler de denemek isterseniz kaş ve kirpik uzatma yöntemleri isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Yorum yapın