Gardırobun Demirbaşı: Sweatshirt

Sweatshirt ile nasıl günü kurtaracağınızı öğrenmeye hazır mısınız?

Spor tarz kombinlerin aranan parçası son zamanlarda farklı stillerde görünmeye başladı. Eski kullanımlarının dışına çıkacak. Pantolonlarla,eteklerle,blazer ceketlerle hatta elbiselerle bile kombin yapılabilir. Farklı şekillerde kullanılmasıyla oldukça sevildi. Önceki sezonlarda sadece sporla bağdaştırılan bu parçalar raflarda giyilmeyi bekliyor. Sporda,markette,evde bize rahatlık sunuyordu. Sokak modasının en önemli ikon parçalarından birisi haline gelmeyi başardı. Bu parçayı her kombinde kullanmak mümkün hale geldi. Kararsız kaldığın zamanlarda bir sweartshirt seni kurtarabilir.

"<yoastmark

Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Parıltılı eteklerle,elbise ve pantolonlarla giyilebilir.Öyle ki, ister pırıltılı bir etek, elbise ya da pantolon üzerinde istersen eşofman üzerinde giyin. Mini eteklerle de mükemmel bir görünüm oluşturuyor. Dinamik ve genç görünmek istiyorsanız sweatshirtleri tercih edebilirsiniz. Moda tasarımcıları sweatshirtleri birçok kombinle farklı stillerde kullanabileceğinizi gösterdiğinden artık sadece spor ayakkabınızla kullanmanıza gerek kalmadığını düşünüyoruz.

"<yoastmark

Sokak stili ünlülerin en sevdiği stillerden ve en sevdikleri kombinse kalem etek, oversize bir sweatshirt ve topuklu bir ayakkabı olduğunu görmekteyiz. Bu kombinle sokak stilinde parlayan yıldız haline geliyorlar. Bol, dar, uzun, salaş, dar, düz, desenli sweatshirtler dolaplarınızda yer almayı bekliyorlar. Kolay kombinlenebildiği için istediğinizi giymekte özgürsünüz. Kışın soğunundan sizi koruyacak, kat kat giyinmenizi önleyecek sizi sıcacık yapacak sweatshirtleri mutlaka denemelisiniz. İster sneaker ile spor bir görünüme bürün, istersen topuklu ayakkabı ile kombin yap. Kalem etekler ile sweatshirtleri birlikte kullanmanı şiddetle tavsiye ediyoruz. Renk ve desen uyumu ile sokak modasının nabzını tutacağına şüphe yok. Sadece kalem eteklerle değil, birçok farklı stillerde kullanabilirsiniz.

Sweatshirt ve etek

Sweatshirtleri kombinleyebileceğin başka parçalardan biri ise gömleklerdir. Uzun elbiselerin üzerine bir sweatshirt giyerek sokak stilinde şıklık yakalayabilirsin. Elbise demişken, ince askılı mini ya da mini bir elbise üzerine oversize sweatshirtün ne kadar cool göründüğünü biliyor musun? Bu kombini mutlaka denemelisiniz. Hatta uzun sweatshirtlerinizi oldukça farklı şekillerde mesela elbise şeklinde kullanmak mümkün. Kalın külotlu çorap ve loafer ayakkabılar ile birlikte uzun giyebilir, üzerine şişme bir mont veya deri ceket geçirerek görünümü tamamlayabilirsin. Beline takacağın kemer ise stiline kadınsı görünümünü tamamlayacak.

"<yoastmark

Yorum yapın