Denizli Sosyete Pazarı

Denizli’nin en meşhur alışveriş merkezi olan ‘Denizli Sosyete Pazarı’, kaliteli ve aynı zamanda ekonomik ürün seçenekleriyle Denizlilerin tercihi haline geldi. Hafta sonu Denizliler, alışveriş merkezini hınca hınç dolduruyor. Pazara olan ilgi sadece Denizli’den değil. Çevre illerden de ilgi oldukça büyük. Toptan veya perakende mal almak isteyen herkes, bu pazara uğramadan karar vermiyor.

 

 Denizli Sosyete Pazarı Açılış Kapanış Saatleri

 

Çalışma saatleri, Denizli halkının isteği doğrultusunda belirlenmiştir. Sabah 9:00’da açılan mağaza, Akşam 22:00’da kapanmaktadır. Öğleye doğru pazar kalabalıklaşıyor. Akşam saatlerine doğru kalabalık azalıyor. Semt pazarı tarzındaki Denizli Sosyete Pazarı, ekonomik alışverişin merkezi haline geldi. Zaman zaman kampanya yapan firma, özellikle toptan satışlarda uygun fiyat seçeneği sunuyor. İl dışından gelen toptancılar da pazara ilgi gösteriyor.

 

Denizli Sosyete Pazarı 4000 metre kare kapalı alana sahiptir. İki katlı özelliğine sahip pazarda oto park mevcuttur.

 

 Denizli Sosyete Pazarında Neler Var?

denizli sosyete pazari 2

Ekonomik fiyat ve kaliteli ürün seçeneklerini bir araya getiren bu pazar, toptan fiyat seçeneklerine sahip. Fiyatlar çok ekonomik ve ürün kalitesi üst seviyede. Bu nedenle Denizli halkının tercihi haline geldi. Bu pazarda satılan ürünler şu şekilde:

 

 1- Halı: Evlerde ve iş yerlerinde ihtiyaç olan halılar, evimizin en önemli dekor seçeneğidir. Yolluklar, paspaslar, 3, 6, 9 ve 12 metre kare halı seçenekleri, uygun fiyata satılıyor. Her kalite halıyı pazarda bulmak mümkün. Yün halıdan polyester halı seçeneklerine kadar yüzlerce desen halı, uygun fiyata satılıyor. Bunun yanı sıra kesme halılar da satılıyor.

 

2- Bayan Giyim: Bayanlara özel pardösülerden, tişörtlere kadar binlerce bayan tekstil ürünü reyonlarda sergileniyor. Bütün bu ürünler kampanyalı bir şekilde satılıyor. Şallar, baş örtüleri ve diğer aksesuarlar da uygun fiyata satılıyor. Penye çeşitleri de satışa sunuluyor. Toptancılar için kaliteli penyeler, 100 ve 1000 adetli olacak şekilde satılıyor. İndirimlerden faydalanmak için kampanyaları takip etmek yeterlidir.

 

3- Parfüm: Yüzlerce parfüm çeşidi, kampanyalı fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Düzenli bir şekilde parfüm kataloğu yenileniyor. Özellikle trend olan parfümler takip ediliyor. Aradığınız bütün parfüm çeşitlerini bu adreste bulabilirsiniz. Ürün kataloğu en çok tutulan parfümlerden oluşuyor.

 

4- Erkek Giyim: Erkeklere özel kot pantolonlar ve kumaş pantolonlar ilk göze çarpan ürünler. Bunun yanı sıra erkeklerin en çok satın aldığı ürünlerden biri olan eşofmanlar, reyonlarda boy gösteriyor.

 

5- Çocuk Giyim: kız çocukları ve erkek çocukları için kıyafet seçenekleri de giyim reyonlarında sizleri bekliyor. Okul formaları, eşofmanlar ve kışlık mont seçenekleri, reyonlarda satışa sunuluyor. Sezonluk ürün seçeneklerinde zaman zaman kampanya yapılıyor.

 

6- İç Çamaşır ve çorap: Bay ve bayan kategorisinde herkes için ihtiyaç olan iç çamaşır, pazarın demirbaş ürün seçeneklerinden biri. Bu ürünleri uygun fiyata pazarda bulabilirsiniz. Çocuk, bay ve bayan iç çamaşır çeşitleri, çamaşır reyonunda bulunuyor. Çeşit bakımından oldukça zengin olan çamaşır bölümü, en yoğun yerlerden biri. 7’den 70 herkes için çamaşır bulmak mümkün.

 

7- Nevresim ve Çarşaf: Renk ve model bakımından Denizli’nin simgesi olan nevresimler ve çarşaflar, uygun fiyat seçenekleriyle reyonlarda. Perde, nevresim, havlu ve diğer bütün ihtiyaçlarınız için bu reyonunu ziyaret etmeniz yeterlidir. Özellikle il dışından gelenler, havlu ve perde için pazarı ziyaret ediyor.

 

8- Züccaciye: Halk pazarı kategorisinde züccaciye, en önemli ürün seçeneklerinden biridir. Denizli Sosyete Pazarı’nda züccaciye reyonlarında çeşit oldukça zengin. Plastik ve züccaciye kategorisinde ihtiyaç olan bütün seçenekler bir arada bulunuyor. Mutfak için ihtiyaç olan bütün züccaciye ürün seçeneklerini pazarda bulabilirsiniz.

 

9- Kozmetik: Bayanlar İçin kozmetik, en önemli sektörlerden biridir. Kozmetik reyonunda aradığınız her şey bir arada. Trend olan ürünler ve aranan kozmetik ürünleri, uygun fiyata satılıyor. Zaman zaman kozmetik bölümünde de kampanya yapılıyor.

 

10- Ayakkabı & Çanta: Zorunlu ihtiyaç listesinde yer alan ayakkabılar, Denizli Sosyete Pazarında sizleri bekliyor. Spor ayakkabıları, köseleler, botlar ve yazlık ayakkabılar, mevsime göre satışa çıkarılıyor. Çantada trend olan modeller ve renkler, uygun fiyat seçenekleriyle satılmaya devam ediyor. Yeni model çantalar, indirimli bir şekilde alınabiliyor.

 

Bayanlara özel çanta çeşitlerinin yanı sıra okul çantası da satılıyor. Özellikle okul sezonunda okul ihtiyaçları da uygun fiyata satılıyor. Erkeklere özel askılı çanta çeşitlerini de bulmak mümkün.

 

Denizli Sosyete Pazarı Nasıl Gidilir?

AW780453 01

Pazar, Denizli sınırları içerisindedir. Denizli Sosyete Pazarı, Deliktaş mh. (Fevzi Çakmak Bulv.) 2008 sk. No:6 20170 Denizli adresinde yer almaktadır. Pazarın ücretsiz servisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra belediye otobüsü ve tren de pazara gidiyor. 17, 31, 7/1 nolu belediye otobüsü ve DS treni gidiyor. Otobüs ve tren ulaşım süresi şu şekilde:

 

1- Merkezden Selçuk Bey mh.( 13 ve 17 nolu otobüs) , 36 dakika,

2- Denizli Çocuk Esirgeme Kurumu- merkez ( 7/1 nolu otobüs) , 30 dakika,

3- Çerkezköy-Akköy (35 nolu otobüs)- 51 dakika,

4- Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu, Merkez- ( 17 nolu otobüs) ,19 dakika,

5- 1726 sk., Merkez ( 13. 17 nolu otobüs), 38 dakika,

6- Pamukkale, Akköy( 35 nolu otobüs), 52 dakika,

7- Sümbül sk, Akköy (49 nolu otobüs), 35 dakika,

8- Selçuk Bey mah., Merkez ( 13, 17 nolu otobüs), 36 dakika,

9- Çocuk Esirgeme Kurumu, Merkez (tren), 71 dakika.

 

Bütün bu güzergahları kullanarak Denizli Sosyete Pazarı’na rahatlıkla gidebilirsiniz. Tren ve otobüs tarifesi, hafta sonu ve hafta içi olmak üzere iki grupta belirlenmektedir.

 

Aracınızla alışverişe geldiğiniz zaman park sorunu yaşamazsınız. Parkta güvenlik sorunu yaşanmamaktadır. AVM ve parkta görev yapan güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Özel aracın yanı sıra taksiyle de ulaşım sağlanmaktadır. Ulaşım konusunda birden fazla seçenek bulunuyor.

 

Denizli Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?

denizli sosyete pazari 3

 

Hafta sonu faaliyet gösteren ve toptan fiyat kategorisinde hizmet veren Denizli Sosyete Pazarı, 1 Kasım 2019 tarihinden itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Günleri faaliyet gösterecektir. Halk pazarı özelliğine sahip olan firma, ekonomik ve kaliteli ürünleriyle Denizli halkının gönlünde taht kurdu. Bazı dönemlerde yoğunluk artmaktadır. Özellikle Ramazan ve Kurban Bayramı arifesinde yoğunluk artmaktadır. Bunun yanı sıra bazı dönemlerde şenlik düzenlenmektedir. 10-11 Mart şenliklerinde halk pazara akın etti.

 

Pazarda görevliler tek tip iş elbisesi giymektedir. Sıradan halk pazarı olarak düşünmek yanlıştır. Bir AVM’de olması gereken düzen ve tertip bulunmaktadır. Bütün görevliler, firmaya bağlıdır. Kasa ve görevliler kendi görev bölgelerinde hizmet vermektedir. Temizlik görevlileri ve diğer görevliler, düzenli bir şekilde temizlik yapmaktadır.

 

Ramazan Bayramı’nda ve Kurban Bayramı’nda, mesai saatleri de değişmektedir. Yoğunluğun en üst seviyeye çıkması nedeniyle, çalışma gün sayısı ve mesai saatleri esnemektedir. Bayram arifesinde ve belirli zamanlarda, indirimli kampanyalar büyük ilgi görmektedir.

Ayrıca başkaca sosyete pazarları hakkında bilgi almak için İstanbul Sosyete Pazarı Nerede Kuruluyor isimli yazımıza bakmanızı öneriyoruz.

Yorum yapın