Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Tayt, deri pantolon, mini etek, jean ve uzun etek modelleriyle boğazlı kazakların kombin yapılması mümkündür. Özellikle boğazlı kazakların kullanımlarında alt tamamlayıcıların mükemmel olması gerekir. Boğazlı kazak kombinleri için aşağıda bulunan tüyoların dikkate alınması gerekir.

Jeanler

Boğazlı kazakları en rahat ve gündelik olarak jean pantalonlarla kombinleyebilirsiniz. Günlük hayat içinde şık ve rahat bir tarz yakalamanızda mümkün hale geliyor. Kazak, jean, spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabıyla kolayca kombin yapılabilir. Ayrıca jeanlerin üzerine derdi ceket kullanımları da oldukça şık bir görüntü ortaya çıkartır.

Etekler

images 3 1

Özellikle ofislerde ve işyerlerinde güzel bir tarz yakalamak isterseniz siyah boğazlı kazak modeliyle etek kullanımı yapabilirsiniz. Şık ve zarif olan seçimlerin mutlaka topuklu ayakkabıyla desteklenmesi gerekir.

Uzun Botlarla

Özellikle kış aylarında dar pantolon, boğazlı kazak ve uzun çizmeler cool, şık ve dikkat çekici bir tarza sahip olmaya olanak sağlar.

Boğazlı Kazakla Ayakkabı Seçimi

images 1 1

Boğazlı kazağı pantolonla kullanacak olan kişiler topuklu ya da topuksuz bot kullanımı yaparak şık bir stile hızlıca sahip olabilir. Boğazlı kazak etek ile kullanılacaksa kesinlikle topuklu ayakkabı seçmek daha özel ve şık bir görünüme sahip olmaya olanak sağlar.

Merserize Boğazlı Kazaklar

Birçok bayanın gardırobunda yer alan ve sık şekilde kullandıkları boğazlı merserize kazak modelleri bulunur. Özelliklede kalın kazak modellerinin yerine mutlaka bir bayanın tercihleri arasında yer almalıdır. Pantolonlar ve ceketlerle bu tarz ürünler havalı gözükmeyi sağlar.

Pul ve Payetli Modeller

Trend ve farklı bir görünüm arıyorsanız spor kazak modellerini payetli ve pullu dar kesim etek ya da Jeanlarla komin yapabilirsiniz. Bunların altına isteğe bağlı spor ayakkabı, bot ya da stiletto kullanımı yapıldığında girdiğiniz ortamın en şık bayanı olabilirsiniz.

Şapkalar

images 2 1

Boğazlı kazaklarını dar skinny bir pantolon modeliyle kombin yapan kişiler farklı çizgisini ortaya koymak isterse kullanması gereken aksesuarlar içinde şapka yer alır. Bu sayede aykırı, şık, zarif ve romantik bir görüntü elde edilebilir. Ayrıca bu tarz kombinlerde büyük kolyeler ve farklı takı modellerinin kullanımı da yapılabilir.

 

 

Yorum yapın