2019 Mezuniyet Elbise Modelleri

Mezuniyet elbisesi seçmek mezuniyetin yaklaşmaya başladığı bu günlerde en büyük dertlerden birisi halini almakta. Uzun mu olsun kısa mı? Dekolteli mi olsun dekoltesiz mi? Renkli mi olsun renksiz mi? Ya da çok renkli mi olsun aklınızda oluşan sorulardan sadece bazılarını oluşturmakta.

İşte bizde bu yazımızda sizlere 2019 modasına uygun bazı modelleri sıralayarak aklınızdaki soru işaretlerini gidermek adına elimizden geleni yapmaya özen gösterdik. Sizlere sunacağımız modellerden isterseniz aynısını isterseniz de benzer bir modeli satın alarak mezuniyet balonuzun en şık kızı olmanız son derece muhtemeldir.

Bu yazımızdaki modellere bakmanızın ardından vücut tipinize uygun model seçimlerini nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Mezuniyet Elbise Seçimi isimli yazımıza da bakmanızı ve aklınızdaki bütün soru işaretlerini gidermenizi öneriyoruz.

2019 Mezuniyetleri İçin Elbise Modelleri

mezuniyet 1

Bu şekilde hafif bir göğüs ve omuz dekoltesine sahip ancak son derece şık olan modeller seçebilirsiniz. Bu model bu senenin çiçekli modasını son derece iyi yansıtmakla kalmıyor aynı zamanda hafif dekoltesi ile sizi son derece çekici gösteriyor. Eğer bacak dekoltesi çokta sevmiyorsanız bu modeli tercih etmenizi öneriyoruz.

mezuniyet 2

Bu modelde katıldığı davetlerde ön plana çıkmayı seven kadınlar için son derece uygun olacaktır. Bacaklarınıza güveniyorsanız ve mezuniyetinizde parlamayı istiyorsanız düşünmeden tercih edebilirsiniz. Bu senenin modasına uygun olarak cıvıl cıvıl mor bir renge sahip olan bu modeli tercih etmeniz sizi mezuniyetinizin parmakla gösterilen kızı yapacaktır.

mezuniyet 3

Hem aşırıya kaçmadan şıklık hem de siyahın o bilindik zarafetini birleştiren bu model özellikle minyon bir kadınsanız sizde son derece şık duracaktır. Hem abartılı olmayan bir elbise seçmek hem de mezuniyet elbisenizle senelerce konuşulmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir model.

mezuniyet 4

Aradığınız model beyazın kuğu zarafeti ise bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu model özellikle fazla dekolte sevmeyen ancak beyazın güzelliğini kendi güzelliği ile birleştirmek isteyen kadınlara kesinlikle uygun model olacaktır.

mezuniyet 5

Mavi renk size uygunsa ve mavi giymeyi seviyorsanız bu model mezuniyette tercih edebileceğiniz en güzel modellerden bir tanesi olacaktır. Sırt dekoltesi ağırlıklı gözüken bu modeli isterseniz dekoltesini transparan mavi bir şal ile kapatabilir ve daha gizemli bir görüntü elde edebilirsiniz.

mezuniyet 6

Bu model özellikle tesettürlü kadınların mezuniyet günü giyebilecekleri son derece şık bir model olarak öne çıkmaktadır. Her türlü dekolteden uzak olan bu model şıklığından da hiçbir ödün verememekte.

mezuniyet 7

Okulun tatlı kızları için en uygun model ve renk seçimi tam da bu şekilde olmalıdır. Çocuksu görüşünüzü korurken aynı zamanda son derece şık bir kadın olduğunuz gerçeğini de vurgulamak istiyorsanız bu modelden başka bir model tercih etmemelisiniz.

mezuniyet 8

Son olarak mezuniyetteki o kırmızılı kız olmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir model öneriyoruz. Bu modeldeki etek seçimi kırmızı elbise için son derece uygun olduğu gibi son derece iyi ayarlanmış dekoltesi de sizi ortaya çıkaracak bir diğer detay. Böyle bir elbise ile herkesin dönüp tekrar baktığı o kırmızı elbiseli kız kesinlikle siz olacaksınız.

Yorum yapın