2019 En Popüler Kısa Saç Trendleri

2019 Kısa saç trenleri nelerdir? Gelin birlikte inceleyelim.

2019 senesi trend ve saç stili kategorisinde dopdolu geldi! Saç kesim ve saç trendleri ile ilgili bize sürprizlerle gelen 2019 senesi elbette cesur ve gözü pek tasarımlarla bizi karşılıyor. Siz de saç modasını yakından takip ediyorsanız bu saç modellerini en kısa sürede yapmalısınız.

Saçlarınızda gözle görünüz değişikler yapmak ve kısa modellerde kestirmek düşüncesindesiniz fakat hangi modeli yapacağınzı konusunda kararsızsınız. 2019 yılının en taze kısa saç trendlerine göz atabilirsiniz. Kısa saç trendleri arasında 2019‘da en dikkat çekici bazı değişiklikler sizin de hoşunuza gidecektir. İşte En popüler 2019 kısa saç trendleri:

kısa moda saçlar
kısa moda saçlar

Kısa saç modelleri, genel itibariyle minyon tipli bayanlarda güzel ve çekici durduğunu düşünülse de uzun boylu bayanlarda hem havalı hem de ciks bir tarz hissettirmektedir. Ofis görümünde bir değişiklik sağlanacaksa öncelikler bu saçlarınızdan başlamalı. Genel olarak yaz mevsiminde göze çarpan kısa saç modası, kış mevsiminde pelüş kabanlar, boğazlı kazaklarla kombine hale geldiğinde süper bir görünüm kazanacaktır. 2019 senesinde hem kırmızı halıda hem de sokak modasında çok sık rastlayacağınız kısa saç trendleri bugünkü hazırladığımız konuda en popüler kısa saç modellerini bulabilirsiniz. 2019 kısa saç modelleri bu yılın en moda görünümlerine beraber göz atalım ne dersiniz.

2019 KISA SAÇ TRENDLERİ

Saçınızı kısaltmak düşüncesindeyseniz eğer alın yapınız geniş ise dağınık bir tutam ya da kakül keserek başlamanız size görünüm açısından aynada destek olacaktır. Bu hem sizin stilinizi değiştirecek hem de saçlarınızın görünümünde keskin hatları öne çıkarmayacağı için daha kolay şekillenmesine yardımcı olacaktır.

kısa saç tendleri
kısa saç tendleri

Saçlarınızın yapısı ince ise daha dolgun hissettirmek için sezonun trendi olan Bob kesim stilini tercih edebilirsiniz. Bu kesim saçlarınızı dolgun gösterirken aynı vakitte yüz hatlarınızı da tam göstermenize katkı sağlayarak daha genç bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Eğer yüz tipiniz ince ve teniniz buğday tonlu ise yapacağınız saç modeli Aslan başı olacaktır, yani en kısa stillerden yana olabilir. Bu size hem kullanış kolaylığı, hem de az bakım gerekmesiyle gönülleri hitap eden bir görünüm kazandıracaktır.

Yorum yapın