Koç Burcu Nasıl Sevişir

Koçlar ateş elementi grubundan olduklarından dolayı ilişkileri de aynı şekilde ateşli olacaktır. Su elementi burçlarıyla olan birbirini tamamlama sonucunda ilişkileri de en az o kadar etkili olabilecektir.

 

 Koç insanın tutumu nedir?

koc-burcu-insani

Koç burcu astroloji içinde hem sevdiğini kıskanan hem sahiplenen hem de bir o kadar karşıdan da bekleyen bir durum olduğu için sevdiğiyle iyi bir uyum içerisinde olacaktır.

Aynı zamanda koçlar liderlik ruhu taşıdıklarından dolayı ilişkiye yön vermekten hoşlanırlar. İstediklerinin olmasını isterler ve onun için çaba gösterirler. Kontrolün kimde olacağı sorusu koçlar için geçerli değildir. Çünkü koçlar kontrolü ellerinde tutmaktan hoşlanırlar.

​​​​​Yükseleniyle birlikte eğer etkili bir uyum olmuş ise ilişkileri de etkili olacaktır.

 

 Koçlar hangi burçlarla anlaşırlar?

 

Koçlar genelde su elementi ya da toprak elementiyle iyi anlaştıkları ve onlarla iyi bir ilişki içerisinde oldukları görülmüştür. Su elementiyle olan ilişkisi ateşle suyun birleşimi gibidir. Ateş elementi ne kadar harlıyorsa su elementi de bir o kadar sakinleştirici ve soğutucu özelliğini görecektir.

 

 Koçlar kendileriyle anlaşırlar mı?

 

Aynı zamanda ateş elementiyle ateş elementi arasında pek uyum yoktur ancak tabi ki istisnalar mevcuttur. Koçlar ile koçlar arasında olan ilişki de bir o kadar ateşli ve bir o kadar da durdurulamaz olacaktır. İkisi de birbirlerini harlayacak ve etkileyecektir. Aralarında bir mücadele doğacak ve eğer bu mücadeleyi kullanabilirlerse iyi bir sinerjiyle birbirleriyle durdurulamaz ve bir o kadar etkileyici bir ilişki içerisinde bulacaklardır.

koc-burcu

 Koçların ilişkileri ters zamanlarında nasıl etkilenir?

 

Burçlar arasında ters zamanlar olmadığı sürece keza koçlar için de geçerli her zaman iyi bir ilişki isteği olacaktır. İlişkiye birlikte mutlu olabilen bir burç da denebilir koçlara. Böyle ters zamanlarda birbirlerini etkilemek bir o kadar güçleşecek ancak diğerlerinin etkisiyle koçlar da eski haline dönmek isteyecektir. Her ne kadar çilekeş olsa da koçlar içinde her zaman mutluluk taşıyabilirler ve onunla beraber de iyi bir ilişki ve sevişme oluşturabilirler.

 

 Koçlar ilişkilerinde ne ister?

 

Koçlar aynı zamanda ilişkilerinde biraz sinerji ve enerji isterler. Eğlenirken sevilmek onlar için daha etkileyici gelir. Son tüyo olarak da koçlar yeni pozisyonlar, yeni eğlenceler, yeni kıyafetler ve yeni saçlar keşfetmeyi severler her alanda olduğu gibi.

Yorum yapın