Yaz ayakkabı trendi 2019

Moda haftalarından da anlaşılacağı üzere 2019 yaz ayakkabı trendi oldukça popüler oldu. Balmain’den Victoria Beckham’a kadar markaların popüler ayakkabı trendlerini sizler için yazımızda aktaracağız.

İlkbahar yaz ayakkabı trendi
yaz ayakkabı trendi

 

Ayakkabı trendleri
Ayakkabı trendleri

Ayakkabı seçimi günümüzü sandığımızdan fazla etkilemektedir.Rahatlık ve şıklık ayakkabı seçiminde önemlidir. Çalışan kadınların en önemli detayları ayakkabılar haline geldi. Zamanla daha fazla yorulduğumuzdan ayakkabı bu zorluğu atlatmamızdaki anahtar aksesuarlardan biri. Her zaman  ayaklarını kızartmak yerine çifte çorap veya  tabanlıklarının bulunmadığı günleri hayal ediyorduk . Kışlık ayakkabılara yatırım yapmak yerine çeşitli stillerdeki ayakkabıları kombinlerimizde denemenin vakti geldi.

rahat ve şık ayakkabılar
rahat ve şık ayakkabılar

Bunu yaparken, yaz ayları için en önemli trendleri belirlemeye çalıştık. Sıcak havalarda sandaletler gelir ve dikkat edilmesi gereken iki iterasyon vardır; biri biraz pratik. Diğer? Çok değil . Topuklu ayakkabılar kadarıyla, ayakkabı örtüsünün büyük ölçüde , 90’lı yılların başındaki eğlenceli trendlerine saygı duymanın yanı sıra, hanımsı bir vurgunun  hakim olduğu görülüyor . Ve nihayet, spor ayakkabılar söz konusu olduğunda, kaba hala gündemde yüksek olduğunu kanıtlıyor , ancak bu kez etraflarında en çekici olmayanlardan biri olarak kabul edilen bir ayakkabının çarpıcı bir benzerliği var.

Kaydırmaya devam edin, 2019 yaz ayakkabılarının eklektik bir demet olduğuna karar vereceğinizden eminiz. Bununla birlikte, her birini eşit ölçüde seviyoruz.

topuklu trend ayakkabılar
topuklu trend ayakkabılar

2019 Yaz en iyi bayan ayakkabı trendleri

İnce topuklu sandaletler

ince” topuklu bağcıklı sandalet ayakkabılar,  sandalet kayışları çok ince ve en az diş ipi kullanımına benzer şekilde. Bu  tarz , 2018 yılının sonlarında deri kordonlu sandaletler sayesinde başlamıştı. Prada’nın çok kayışlı stilettoları tasarımcıların yakından takip ettiği bir stildi.

kare burun ayakkabı trendi
kare burun ayakkabı trendi

Kare burun ayakkabı modelleri

Arkası açık iskarpin, dolabınızda bulundurduğunuz en havalı ayakkabılardan biri ve önüne kare bir burun eklenmesiyle bizi 40’lı yıllara götüren tasarımlarıyla çok beğeneceksiniz.

deri sandalet modası
deri sandalet modası

Deri sandaletler

Pratik ve çok yönlü olan bu şık sandaletler siyahı ve diğer tüm renkleriyle ilgi odağı oldu. Chanel, kapitone çifti ile bu havayı başlattı.

mules terlikler
mules terlikler

Mule terlikler  yazın popülerleri arasında yer alıyor. Farklı modellemelerle aynı tazı defalarca görmekteyiz. Pastel tonların hakim görünüyor. Charles & Keith’in moda gösterilerinde sayısız modelini gördük.

Yorum yapın