En İyi Saç Açıcı Ürünleri Nelerdir?

Kadınlar saç renginde zaman zaman ufak değişiklikler yapmak istemektedirler. Bu ufak değişiklikler saç renginin açılması ile mümkün olabilmektedir. Saç rengini kademeli olarak açan ürünlere saç açıcı denilmektedir. Saç açıcılar kozmetikçilerde saç boyası ya da toz saç açıcı olarak 2 şekilde satılmaktadır. Saç açıcılar kimyasal ürünlerdir ancak özel formüllere sahip bazı saç açıcılar saça zarar vermemektedir. Saçı yakmadan açan saç açıcı ürünler en çok tercih edilen ürünlerdir. Kullanıcıları tarafından da oldukça beğenilmektedirler. Markafix kullanıcıları için bu konuda bir araştırma yapmıştır ve en iyi saç ürünlerinin hangileri olduğunu belirlemiştir.

En iyi saç açıcı ürünleri nelerdir? Bu sorunun cevabı şu şekilde verilebilir:

  • Palette Deluxe renk açıcı
  • Loreal Paris casting renk açıcı jel
  • Loreal Profesyonel amonyaksız renk açıcı krem
  • Koleston yoğun renk açıcı
  • Olaplex renk açıcı

Bu konuda birçok kullanıcının yorumları alınarak en iyi saç açıcı ürünlerin bunlar olduğuna ulaşılmıştır.

sac acici
sac acici

Palette Deluxe Uıl Renk Açıcı

Palette’nin bu ürünü saçların yanmadan renginin açılmasını sağlamaktadır. Saçların dökülmesine ve çok fazla yıpranmasına neden olmayan bu ürün kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Bu ürün saçların 7 ton kadar açılmasını sağlamaktadır. Saçların parlak bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Ürünün etkisi uzun sürelidir.

Loreal Paris Casting Renk Açıcı Jel

Loreal paris renk açıcı jelin içinde amonyak bulunmamaktadır. Bu ürün sarı renkten kahverengi renge kadar saç renklerinin hepsinde doğal bir parlaklık meydana getirmektedir. Loreal paris renk açıcı jeli kullanıcıların oldukça memnun kaldığı ve sürekli tercih ettiği bir renk açıcıdır. Ürün kullanıcılarının doğal bir renge kavuşmasını sağlamaktadır. Ürün sayesinde saçlar parlak ve yumuşak bir görünüme kavuşmaktadır.

Loreal Profesyonel Amonyaksız Krem

Loreal’in amonyaksız renk açıcı kremi hem boyalı saçlarda hem boyasız saçlarda uygulanabilmektedir. Ürün boyasız sacları beş tona kadar açabilmektedir. Ürünün içinde amonyak bulunmamaktadır. Çok hoş kokuya sahip saç açıcı krem özel bir formüle sahiptir. Kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılan bir üründür.

Koleston Yoğun Renk Açıcı

Koleston yoğun renk açıcı kremi kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu ürün uzun süre kalıcı özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Koleston renk açıcı krem saçın doğal rengini 4-5 ton açabilmektedir. Kullanan kişinin saçının koyu olması durumunda bile etkili bir üründür.

Olaplex Saç Açıcı

Olaplex saç açıcı saçı yakmama özelliği sayesinde oldukça tercih edilen bir üründür. Ürün saçın dökülmesini ya da kırılmasını engelleyen bir formüle sahiptir. Birçok saç açıcıya oranla saça zararı yok denecek kadar azdır. Hatta yıpranan saçları onarmak ve canlandırmak gibi etkileri bulunmaktadır.

Yorum yapın