Bacak Makyajı Nasıl Yapılır

Yaz ayların da bacaklarınızın hem bronz hem harika görünmesini sağlayan doğal görünümlü makyaj çeşitlerindendir. Bu hoş görüntü ile kadın bir düğünde ya da her hangi davette muhteşem görünmesini sağlar. Bacaklarınız ne kadar iyi olmayan bir yapıya sahip olsa da birkaç tekniklerle bunu saklayabilir ve kısa eteklerle kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Bu hem kendinizi iyi hissetmenize hem de kendinizi saklamaktan kurtulabileceğiniz yöntemlerden biridir. Sadece size düşen birkaç adımda halledebileceğiniz karışımlardır.

images 4 1

Moda ile hep ayak uydurup harika bir görüntüyle herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Hızlı ve kolay işlemlerle vaktinizi harcamadan bu uygulamaları uyguladığınızda muhteşem görüntülerle kendinizi beğenebilirsiniz. Sizde kendinizle barışık olup o kötü görüntülerden uzaklaşmış olursunuz. Bu yapılan işlemler bacaklarınız da sağlıklı görünmesinde olumlu yönde katkı sağlar. Ama kesinlikle doğru uygulandığı takdirde bacak lekelenmelerini de önleyebilirsiniz. Bu uygulama aslında bacaklarda aykırı duran beyazlığı alıp yerine bronz görüntü vermesiyle tatile gitmeden harika sonuçlar alabilirsiniz.

 

 Bacak Spreyi

images 4 1

Burada sizin renginize en uygun fondöteni nasılsa bu spreyi de kendi renginize göre seçmeniz gerekir. Bacak spreyini kullanırken sprey kutusunu çok fazla bir şekilde çalkalayıp bazı dar alanlara uygulayın. Uyguladığınız bölge çok çabuk katılaştığı için kıyafetinizi giyip uygulayabilirsiniz.

 

 Otobronzan uygulaması

images 2

Esmer bacaklara ve aynı güneşte kalmış da bronz bir vücuda sahip olmak isterseniz de bu işlemi kullanabilirsiniz. Bütün ciltlerde uygulanabilen ve uyguladığınız her cilde esmer görüntüsü veren bir yöntemdir. Bu yöntemde ilk olarak vücudunuzun alerjik reaksiyona sahip olup olmadığını vücutta herhangi küçük bir bölgenize uyguladıktan sonra bu ürünü kullanabilirsiniz.

 

 Ev Yapımı Fondöten Ve Pudra karışımı

images 3

Bu fondöten ile bacaklarınıza bronz veya esmer bir görüntüyü evde kolaylıkla yapabileceğiniz ve harika sonuçlar alacağınız bir uygulamadır. Bu uygulamada ilk olarak vücut losyonu ya da herhangi bir nemlendirici krem kullanabilirsiniz. Bu kremi evde yine cildinize uyguladığınız esmer pudra ve fondöten ile iyice harmanlayın. Bu yaptığımız karışımı bacaklarınıza sürebilirsiniz. Bacaklarınızda yine muhteşem görülecek bir güzelliğe sahip olursunuz. Çok kolaylıkla yapabileceğiniz hiçbir şekilde masraflı olmayan tamamı evde kullandığınız ürünlerden yapabilirsiniz.

 

Yorum yapın