2023-2024 Kışlık Ofis Kombini Trendleri

İş kadınları için her güne ayrı bir kombin oluşturmak epey bir zaman alabiliyor. Siz de 2021 kışlık ofis kombini trendleri hakkında etkili tavsiyelere ihtiyaç duyuyorsanız bu yazıyı okuyun. Ofis kombinleri genelde sade ve resmi parçalarda oluşur. Kış günleri de trend ve şık görünmek çok kolaydır. Sadece doğru parçaları ve renkleri seçmeniz gerekmektedir.

Ofis Kombini İçin Uygun Renkler

Ofis kombinin için genelde beyaz, siyah ve gri kullanılır. Kış mevsiminde de bu renkleri kullanmak uygundur.

Bu renklerin haricinde ise şunlar kullanılabilir;

  • Lacivert
  • Bordo
  • Kahverengi
  • Bej
  • Mor
  • Füme
  • Hardal sarısı
  • Kırmızı
  • Fuşya

Bunlar 2021 kışlık ofis kombini trendleri için uygundur. Etek, gömlek, pantolon ve ceket takımlarınızda bu renkleri tercih edebilirsiniz.

kislik ofis kombini
kislik ofis kombini

Ceket ve Pantolon Kombinleri

Siyah kadife ya da dar kesimli bir kumaş pantolon ve ceket harika olacaktır. Siyah pantolonunuzun üzerine, siyah bir blazer ceket tercih edin. Ceketinizin içine ise beyaz bir bluz ya da gömlek tercih edebilirsiniz. Gömleğinizde fırfır detayları olabilir. Beyazın haricinde bordo ya da kırmızı renkli şık bluzlar da tercih edebilirsiniz.

Koyu Renkli Elbiseler

Lacivert, fuşya, gri, siyah ve bordo renklerinde dizin hemen altında biten elbiseler kışlık ofis kombini trendleri arasında yer alır. Bu elbiseler genelde kısa kolludurlar ve ayrıca triko modelleri de vardır. Altına topuklu sade bir bot ve uyumlu bir çantayla mükemmel bir kombin yapabilirsiniz.

Ceket ve Etek Kombinleri

Düz renkli bir ceket ve kısa etek vazgeçilmez bir ofis kombinidir. Lacivert bir ceket, ekoseli ve pamuklu kumaştan imal edilmiş dar ve kısa bir eteği kombin yapabilirsiniz. Eteğin üzerine ise gömlek uygun olacaktır. Gömlek istemezseniz, ince bir bluz ya da triko kazak tercih edebilirsiniz. Eğer gömlek giyerseniz, gömleğin üzerine triko bir hırka giyebilirsiniz.

Gömlek ve Pantolon Kombinleri

Düz gömlek yerine renkli kareli bir gömlek tercih edebilirsiniz. Renkli kareli bir gömlek tercih ettiğiniz zaman altına giydiğiniz pantolon, gömleğin içinde bulunan renkte olmalıdır. Böylece uyumu yakalamış olursunuz. Üzerine de uygun bir ceket ya da trençkot giyebilirsiniz.

Yorum yapın