Düğün dönemi için elbiseleriniz hazır mı?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün dönemi açıldı. Sevdiklerinin düğününde hem şık olmak hem de dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin ise “Ne giyeceğim?” telaşı başladı. Düğünlerde şıklığıyla göz doldurma hayali kuranlar için Morhipo MAG grubu dönemin trendlerini sıralıyor. 

Markafix morhipo-elbise-trendleri

Yaz aylarının gelişiyle peş peşe düğün tertipleri başladı. Bu devirde en az gelin ve damat kadar heyecanlı olan davetliler için ise en kritik bahislerden biri yanlışsız elbiseyi seçmek oluyor. Yanlışsız elbise seçiminde, düğünün gerçekleşeceği yer epeyce belirleyici bir rol oynuyor. Kır düğününden plaj düğününe, şık bir otel salonundan görüntülü bir terasa kadar pek çok farklı yerde düğün yapılıyor. Pekala yere nazaran elbise seçiminde nelere dikkat edilmeli?

Markafix morhipo-elbise-trendleri1

Yazın favorisi pastel tonlar

Yaz düğünlerinin favori yerleri ortasında plajlar geliyor. Bu sene ön planda olan pastel tonlarından seçeceğiniz bir elbiseyle plaj düğünlerinde göz kamaştırabilirsiniz. Bu düğünlerde rahat hareket edebilmek için bilhassa uçuşan elbiseleri tercih edebilir, doğal çiçekler ve tül aksesuarlar kullanarak da fark yaratabilirsiniz.

Markafix morhipo-elbise-trendleri3

Romantikler için dantel elbiseler

Bir kır düğününe davetliyseniz, yerin romantizmine uygun bu yılın trendi dantel elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ayrıyeten uçuşan elbiselerin yanı sıra romantikler için bu sene epey fazla mevcut olan çiçekli kumaşlar ve volanlı dizaynlar da bu düğünler için de biçilmiş kaftan!

Markafix morhipo-elbise-trendleri2

Sade elbiseye dikkat cazip aksesuarlar

Davetli olduğunuz düğün İstanbul’da boğaz görüntülü terastaysa sade bir elbise modelini tercih ederek, onu dikkat cazibeli aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Şayet şık bir otel düğününe gidecekseniz seçiminizi ağabeye elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Unutmayın, bu sene tüllerin, dantellerin ve volanlı modellerin revaçta olduğu bir sene.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*